Jump to content
udvaritibor92

How to ...

Recommended Posts

Propun acest thread sa fie unul cu joculetze/pariuri ce pot sa-ti aduca o bere gratis de la cineva.

incep eu cu primul joc:(asa explici jocul)

Deci trebuie sa raspunzi la 5 intrebari gresit , o sa intreb doar intrebari la care stii raspunsul, de ex n-o sa te intreb unde tine xy petrecere maine seara.Daca ai mai jucat te rog sa ma opresti.

In ce oras suntem?

Care este prenumele meu?

Ce scrie pe tricoul meu?

A cata intrebare e asta?

(acting angry /surprised) Hai de ce ma minti, e clar ca stii ce faci, ai mai jucat asta vreodata? (si aici zic de obicei nu si ai o bere)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

deci sa explic ce am inteles eu si sa-mi zici daca e bine..la primele 3 se pun doar intrebari banale..si respectivu tre sa raspunda gresit..dupaia la 4 intreb ce intrebare e...si daca el zice altceva in afara de 4 (asta inseamna ca pierde) eu par surprins ca m-ar fi batut si intreb daca a mai jucat inainte (care de fapt e a 5a intrebare)?!

Link to comment
Share on other sites

1. Suntem unde vrem NOI

2.Nu te stiu ... Nu ma sti

3.Nu te stiu ... Nu ma sti

4.Este penultima intrebare

5.La intrebarea asta am primit 1 bere

Hai ca mam distrat pe cinste .. cand imi aduci berea aia? :beer:

Link to comment
Share on other sites

1. Suntem unde vrem NOI

2.Nu te stiu ... Nu ma sti

3.Nu te stiu ... Nu ma sti

4.Este penultima intrebare

5.La intrebarea asta am primit 1 bere

Hai ca mam distrat pe cinste .. cand imi aduci berea aia? :beer:

-=[]_([])[]_=- chiar e amuzant =))=))

Nu am inteles nimic din jocu asta

Link to comment
Share on other sites

e greu? e foarte greu? mai cititi de doua ori sa va prindeti.. baietii e vorba de bere gratis!

DEci voi trebuie sa va ganditi la modalitati de a face rost de bere gratis.. din puburi .. cluburi ... de acasa? w/e..

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

Daca ti-o da si gratis...esti tare! udvaritibor nu a propus sa jucam asta pe forum...el propunea jocuri 4 real life...care sa le poti face prietenilor cand esti in club/bar/etc...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...