Jump to content
Guest razvanelc34

Betty sau Barbie

Recommended Posts

omfg...ba voi astia care ati raspuns..ati citit ce a scris asta aici? ca a iesit cu ele, ca nu poate sa tina o relatie. prietene iti recomand cu caldura un control psihiatric ca e grava problema.

lasa-i, nu vezi ca sunt in lumea lor, le-a zis cineva de papusa barbie si acu nu mai scapi de ei, copii

OT: =))

Link to comment
Share on other sites

Guest razvanelc34

omfg...ba voi astia care ati raspuns..ati citit ce a scris asta aici? ca a iesit cu ele, ca nu poate sa tina o relatie. prietene iti recomand cu caldura un control psihiatric ca e grava problema.

am zis k nu am reusit sa mentin o relatie de prea lunga durata(ma refer k nu am ramas cu vreuna din ele pana acum)

Link to comment
Share on other sites

Guest razvanelc34

ala e mutant...

eu aleg o betty...

ps: razvanel... ai mai mult de 16 ani?

da am 17

Link to comment
Share on other sites

da am 17

Nu vezi ma ca are..

Ce stii tu, le-a dat viata la alea 2 gagici :wub: Nevasta lui Frankenstain :rofl1:

Cum ma sa zici asha ceva =)) Ca nu ai mentinut o relatie de luga durata cu o papusa :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Guest Trotilatu'

Acest post este un total offline , dar este poate mai important decat toate celalalte din acest topic , este mai important pentru mine si sper ca va deveni cu timpul la fel de important si pentru persoana careia ii este adresat.

Da , acest post iti este adresat tie , gingasa Serenity. Am urmarit posturile tale , cu toate ca pana acum nu am avut curajul sa adaug ceva. Recunosc , sunt si am fost dintotdeauna un observator fin al persoanelor din jur , dar de data asta cred ca am observat prea mult ...prea mult si acum simt ca e momentul sa imi calc pe obiceiuri.

Te-am observat intamplator , asa cum toate lucrurile frumoase in viata incep , pe neasteptate... Si-acum , nu mai pot lasa totul la intamplare. Trebuie sa-ti marturisesc ca mi-ai atras atentia , si uneori , in unele nopti singuratice , ma intreb de nu mai mult de atat ....

M-a impresionat postul tau de acum ....dintr-un buchet anost de oameni de o faditate rara , tu ai fost oaza de culoare , si aparitia si continutul postului tau a luminat un topic intunecat de mediocritatea gandirii exprimate in el de cei dinaintea ta.

Stii , si eu as alege Betty , la fel ca tine ... lucrurile marunte sunt importante in viata , si uneori , si-un rid poate aduce bucurie.

As vrea sa te cunosc mai bine , sa-ti cunosc sufletul ...sa stiu ce bucurii si ce tristeti se ascund in el....dar , cum sa te abordez ? Incerc acum , si ma duc la culcare cu speranta ca iti vei arunca ochii si vei zari ce-am scris , si cine stie ... poate ceva neasteptat se va intampla ...

Astept , astept nerabdator.

Link to comment
Share on other sites

omfg...ba voi astia care ati raspuns..ati citit ce a scris asta aici? ca a iesit cu ele, ca nu poate sa tina o relatie. prietene iti recomand cu caldura un control psihiatric ca e grava problema.

Pai betty si barbie sunt metaforice.. .. astea sunt tipurile de fete.

Link to comment
Share on other sites

bine zicea cineva pe undeva...ca linkmania va ajunge forum de matrimoniale, forum de agatat gagici s.a.m.d

ne apropiem de tinta :)

pentru Trotilatu', exista PM, poti sa ii trimiti mesaj privat cu ce vrei tu, forumul public scutestel de declaratii de dragoste, pentru ca vb aia te faci de ras...anyway bafta.

Link to comment
Share on other sites

Acest post este un total offline , dar este poate mai important decat toate celalalte din acest topic , este mai important pentru mine si sper ca va deveni cu timpul la fel de important si pentru persoana careia ii este adresat.

Da , acest post iti este adresat tie , gingasa Serenity. Am urmarit posturile tale , cu toate ca pana acum nu am avut curajul sa adaug ceva. Recunosc , sunt si am fost dintotdeauna un observator fin al persoanelor din jur , dar de data asta cred ca am observat prea mult ...prea mult si acum simt ca e momentul sa imi calc pe obiceiuri.

Te-am observat intamplator , asa cum toate lucrurile frumoase in viata incep , pe neasteptate... Si-acum , nu mai pot lasa totul la intamplare. Trebuie sa-ti marturisesc ca mi-ai atras atentia , si uneori , in unele nopti singuratice , ma intreb de nu mai mult de atat ....

M-a impresionat postul tau de acum ....dintr-un buchet anost de oameni de o faditate rara , tu ai fost oaza de culoare , si aparitia si continutul postului tau a luminat un topic intunecat de mediocritatea gandirii exprimate in el de cei dinaintea ta.

Stii , si eu as alege Betty , la fel ca tine ... lucrurile marunte sunt importante in viata , si uneori , si-un rid poate aduce bucurie.

As vrea sa te cunosc mai bine , sa-ti cunosc sufletul ...sa stiu ce bucurii si ce tristeti se ascund in el....dar , cum sa te abordez ? Incerc acum , si ma duc la culcare cu speranta ca iti vei arunca ochii si vei zari ce-am scris , si cine stie ... poate ceva neasteptat se va intampla ...

Astept , astept nerabdator.

Ok ok sunt de acord cu marturisirea dragostei . Dar urawsc cand o faci sa pari poet si cand vorbesc cu tine pe mess "O sal qoaie ce faci?" . I mean... you know... ermm... mai pe scurt +1 Ghiba . Strange . This really scared me ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

OMG trotilatuuuu!!!!!!! :rofl1: :rofl1: observator fin al persoanelor din jur? ce-ai observat pe forum ma? ca a dat reply la cat warn are? sau cand a marturisit ce procesor are =))

treaba cu betty si barbie e mult prea complicata ca sa poti da un raspuns clar. Oricine vrea o Barbie ... si mai mult...sa aibe si mintea lui Betty :D . Daca ar fi sa aleg, nu as putea sa stau cu o tipa superba si proasta ca noaptea, dar totodata nici cu o tipa desteapta si urata ca noaptea! :) . Fiecare cu preferintelele lui,iar la mai mult, toata lumea viseaza. Momentan sunt multumit cu Barbie a mea ... foarte simpatica, dar si cu ce trebuie in capushor :) .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...