Jump to content
Guest razvanelc34

Betty sau Barbie

Recommended Posts

Guest razvanelc34

sunt si eu curios,voi ce ati alege intre Betty(destul de urata,desteapta,descurcareata,etc) si Barbie(frumoasa,cam proasta uneori,etc)dak ati avea 16-19 ani(k majoritatea pers de peste 26-30 ani aleg Betty)eu pana acum am iesit numai cu Barbie(cu una dintre ele am plecat in timpu intalnirii k era prea proasta si nu spunea o vorba..numai eu vorbeam si imi sarise tzandara) si nu am reusit sa tzin o relatie de prea lunga durata cu ele..sper k fata pe care am cun de 1 zi sa nu fie numai Barbie..deci Betty sau Barbie?

Link to comment
Share on other sites

Noua sectiune Linkmania ( fara sa vrea moderatorii) : Matrimoniale ... deci as vrea si eu o Barbie , 1.80,blonda,ochii albastrii,dotata cu planetare si air_baguri de calitate, fara sa vb mult si cam atata

ms

Link to comment
Share on other sites

Guest bloodnight2000

eu as vrea o combinatie infatisearea lui barbie,si mintea lui betty,dar daca nu exista varianta asta,barbie sa fie

Link to comment
Share on other sites

barbie as alege

Noua sectiune Linkmania ( fara sa vrea moderatorii) : Matrimoniale ... deci as vrea si eu o Barbie , 1.80,blonda,ochii albastrii,dotata cu planetare si air_baguri de calitate, fara sa vb mult si cam atata

ms

am eu una dar nu tio dau:P

Link to comment
Share on other sites

banuiesc ca si la barbati se poate referi sondajul asta...

eu as alege... echivalentul masculin al lui betty... de ce? pt ca intotdeauna vor exista lucruri care se pot imbunatati la look... se poate schimba frizura... se pot schimba 1000 de lucruri inclusiv operatie estetica, pe cand daca ma pricopsesc cu Ken (varianta masculina a lui Barbie), mai destept nu il pot face - de implant de neuroni nu am auzit-, risc o viata plictisitoare in care ma voi da cu capul de pereti "cat de prost poate fi?!?"

BTW sunt curioasa cat din frumusetea de odinioara va ramane cand vom fi amandoi batranei de manuta pe strada? atunci e mai important sa ai langa tine o persoana cu intelect macar cat al tau sa stii ca poti purta o discutie interesanta...

I will take the HE- Betty :)

Link to comment
Share on other sites

sunt si eu curios,voi ce ati alege intre Betty(destul de urata,desteapta,descurcareata,etc) si Barbie(frumoasa,cam proasta uneori,etc)dak ati avea 16-19 ani(k majoritatea pers de peste 26-30 ani aleg Betty)eu pana acum am iesit numai cu Barbie(cu una dintre ele am plecat in timpu intalnirii k era prea proasta si nu spunea o vorba..numai eu vorbeam si imi sarise tzandara) si nu am reusit sa tzin o relatie de prea lunga durata cu ele..sper k fata pe care am cun de 1 zi sa nu fie numai Barbie..deci Betty sau Barbie?

omfg...ba voi astia care ati raspuns..ati citit ce a scris asta aici? ca a iesit cu ele, ca nu poate sa tina o relatie. prietene iti recomand cu caldura un control psihiatric ca e grava problema.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...