Jump to content
Guest danyy

infragostit

Recommended Posts

Guest danyy

salut am 14 ani si pot sa spun k m-am indragostit d o fata...da nush cum sa-i zic sa fim impreuna..am nevoie de o gluma cva..dak stiti spuneti-mi si mie pls..:pray:

Link to comment
Share on other sites

dak esti mai timid...fa rost de ID ei de mess de la o cunostinta comuna si vb acolo(asta nu te-as sfatui decat dak esti foarte foarte timid pt k o sa epuizati tot ce ati putea vorbi la o intalnire,o sa epuizati in fata PC-ului tot si nu ii poti face nimik si o sa creada k numai vorbele sunt de tine) 2. Dak o cunosti,te duci la ea o saluti te bagi cu ea in seama,o intrebi ceva ce aveti voi in comun,ce a mai facut in legatura cu...,apoi o intrebi dak e libera diseara si vrea sa iasa cu tine la un suc. 3.Dak nu o cun si nu ai pe nimeni care o cunoaste,iti iei inima in dinti,te duci la ea,"salut,vrei sa facem cunostinta,numele meu e "XCASD",mai schimbi o vorba doua in legatura cu ce faceti acum...gasesti si tu....da nu stai prea mult dak e in timpu zilei,zici k ai treaba trebe sa pleci,ii ceri nr de tel si o intrebi dak vrea sa iasa diseara la un suc cu tine...la mine a mers ultima faza

Link to comment
Share on other sites

dar cum se face ca toti astia cu 1-5 posturi fac tot timpul topicele astea tampite. fac cont fraieri pt a intreba "cum sa cuceresc o rata urata ca betty?" fi tu INSUTI mah!! daca nu esti, cu timpul isi va da ea seama ca nu mai esti ca la inceput! rog un moderator :closed:

Uitate mai sus! (initiatorul topicului)

Link to comment
Share on other sites

ce dragut... 14 anisori... nici nu mai imi amintesc cand aveam varsta aia =))

primii fiori ai dragostei... mie mi se pare asa de frumos... (nu, nu sunt asa sceptica exact ca si voi)

e varsta cand iti vine sa iti urli iubirea peste tot (nu ca acum ar fi mai silent instinctul, dar suntem noi ca oameni mai "domesticiti"). Tot spun "ce draguuuut"

Link to comment
Share on other sites

salut am 14 ani si pot sa spun k m-am indragostit d o fata...da nush cum sa-i zic sa fim impreuna..am nevoie de o gluma cva..dak stiti spuneti-mi si mie pls..:pray:

Pai cred ca primul pas ar fi sa nu postezi pe forum, apoi te duci si vorbesti cu ea fara sa ai "glume" planificate si pe urma vezi ce iese... simplu nu? :blink:

Link to comment
Share on other sites

daca o tin astia tot asa, se duce la vale forumu asta , dE IDILE :/

Lasa nene, mai vedem si noi ce gandeste lumea de dincolo de usere, lasand la o parte jocurile\sectiunile pe care le joaca\administreaza. ;;) Mai cunoastem si noi lumea, ce si cum gandeste... ;;)

ot: hmm, cred ca fiecare dintre voi ati simtit nevoia sa va sinucideti(asa la misto\caterinca\vrajeala, ca asa se poarta mai nou) pentru persoana iubita. :D Un prieten vroia sa se arunce de pe pod..cica.."fah ma arunc, daca nu te intorci la mine oO" Aia evident ca nu l-a crezut, tipu nu s-a aruncat, dar...gestu conteaza :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Ai inca timp sa inveti sa iei o fata . Nu incerca sa inveti de la ce zicem noi aici . Fa greselile normale . Asta e poate o iei poate nu . Stai linistit ca mai gasesti destule . Daca nu faci greseli nici un inveti (mda si iti zic de pe acum ca nu le place sa ragai in fata lor , I did that at your age and didn't really worked)

Link to comment
Share on other sites

Ha....oricum....fetele la 16 ani de azi sunt cum erau cele de 18 la vremea noastra....sau mai rau :P

Voi nu va aduceti aminte ca la varsta aia era suficient sa vedeti o fusta si sa o ia razna? (stiti la cine ma refer :P).

Un sfat? Nu pot sa-ti dau ca nici eu nu am fost niciodata un gigolo...dar...nu uita ca sunt multe fete pe lume...iar iubirea nu stiu daca exista....(adica in forma in care o inteleg majoritatea)

Link to comment
Share on other sites

si iote ce a ajuns forumul LM... sfaturi pentru kinderi cu cosuri cu probleme in dragoste ... wtf ? :blink:

vaiiiii :rofl1: =))

dracimea tembeleste linkmania =)) , copii cautati alte forumuri daca vreti , aici nu se face educatie sexuala

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...