Jump to content
Animosity

Dupa cum spune prea sfanta bere ... "Noi sa fim sanatosi"

Recommended Posts

10 si la engleza :D

la subiectul I s-a schimbat structura. Iti da un text sa vorbesti despre el. Eu am avut de comentat un articol legat de jocurile pe calculator. I-am dat pe spate pe aia cu toate ca am avut comisie severa.

la II am avut de vorbit despre cum imi influenteaza viata televizorul.

Hmm, destul de usor\abordabil. Am auzit ca la cineva ia picat despre politica oO wtf... nici nu m-am uitat pe subiecte xD ma uit si eu mai incolo =))

Link to comment
Share on other sites

binee moneyyy .. fan money la bac=)))))))

ia hai mai bagati niste povestioare :D ca-mi place plsss .

ms ms :wub:

p.s am luat 10 la franceza oral ;;). Mi-o picat ceva despre cum or aparut jeansii si la subiectul 2 sa argumentez daca se mai citesc carti in ziua de azi sau nu :D

Link to comment
Share on other sites

examenele scrise incep abia saptamana viitoare, de luni.

wrong.

http://www.edu.ro/index.php/pressrel/8140

Vineri, 29 iunie, candidaţii care au promovat probele orale vor susţine prima probă scrisă a examenului de Bacalureat - limba şi literatura română. La ora 9.00, în cadrul şedinţei publice organizate la sediul Ministerului Educaţiei, Cercetării şi Tineretului, membrii Comisiei Naţionale vor extrage o variantă de subiect din cele 100 posibile. După anunţarea variantei extrase prin intermediul postului Radio România Actualităţi, comisiile de examen vor multiplica subiectele în număr egal cu al candidaţilor şi le vor distribui în săli

Link to comment
Share on other sites

examenele scrise incep abia saptamana viitoare, de luni.

incepe maine ( pana la 8:30 trebuie sa fim in sali :D )

wrong.

http://www.edu.ro/index.php/pressrel/8140

Vineri, 29 iunie, candidaţii care au promovat probele orale vor susţine prima probă scrisă a examenului de Bacalureat - limba şi literatura română. La ora 9.00, în cadrul şedinţei publice organizate la sediul Ministerului Educaţiei, Cercetării şi Tineretului, membrii Comisiei Naţionale vor extrage o variantă de subiect din cele 100 posibile. După anunţarea variantei extrase prin intermediul postului Radio România Actualităţi, comisiile de examen vor multiplica subiectele în număr egal cu al candidaţilor şi le vor distribui în săli

e clar ... o sa incepem pe la 10 fara ceva :|

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

saru'mana , eu cu siguranta o sa am nevoie de bafta!! (nu ma pricep deloc la comentarii --- iar "Enigma Otiliei" si "Morometii" nu ii stiu deloc)

o sa ai mai multa nevoie de noroc decat de bafta :D BAFTA la toti oricum...la anu...o sa fiu si eu in aceeasi situatie ;)

Link to comment
Share on other sites

Cum sa dea poezie la partea 3 si in plus sa mai fie si traditionalism cu ghestsimanii naibii :| omfg ce nervi am , mai ales ca am tras tare pe proza ... :| am facut doar primele 2 parti ... de punctul 3 nici nu m-am atins :-S sper sa iau macar 5 :|

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...