Jump to content
Guest razvanelc34

Fetele astea..

Recommended Posts

mah eu am zis ce merge acum depinde cum vrei sa fii ... sincer eu nu prea iubesc sa nu fiu ranit ... imi fac treaba cu ele si asta este. legat de faza ca mori virgin ... nici nu iti dai seama de cate fete am fost eu abordat , crede-ma au tupeu ! trebuie doar sa sti cum sa le atragi spre tine ... daca nu esti in centrul atentiei nu merge treaba si pt asta nu ma refer sa faci pe nebunu sa se uite la tine , umbla cu persoane cheie , dupa ce te-ai combinat fuck 'em all daca sunt natarai sau nu iti sunt amici buni ... ai fata si pa ... ar fi bine sa nu te indragostesti primele dati ... faci antrenament ... fa-ti zile de flirtat mergi cu amicii ... si daca poti te combini cu toate ... da bine la reputatie ... cu cat ai avut mai multe cu atat esti mai increzator in pripriile puteri , sala nu e o idee buna , adica eu evit sa pun muschi ... nu prea da bine , cel putin la genul de fete cu care umblu eu ... alta treaba e sa nu vorbesti mult , nu o plictisi arata-i ca sti dar nu intra in detalii daca purtati o discutie , desi multi nu cred , un baiat cu o cultura generala bogata , ma rog care si arata bine va innebuni fetele , ma uite pe aici la metodele unora ... ma rog la mine metodele sunt un pic mai de expert :) bazate pe trial and error , dar trebuie sa inveti sa fi perfect ... sa saruti bine de aia trebuie sa ai niste papusi de antrenament prima data , trebuie sa sti sa o mangai bine si sa dai papucii inainte sa se termine relatia , ma refer inainte de a aparea o ruptura , daca te descurci bine ai sansa sa te combini si cu alte pritene de ale ei plus ca daca relatia nu era terminata , peste ceva timp te mai combini odata cu ea :D. nu face ca toti manelarii sa povestesti ce ai facut , discretia e de aur ... o sa-i ceri nuj ce dracovenie si nu o sa vrea ca zice ca o sa afle toti ... stiu ca nu am organizat ideile cum trebuie dar ca de obicei sunt pe picior de plecare ... a da ... mereu ras , mereu sa mirosi bine ,nu tricouri de plastic si sa nu ai tenul lucios ca pari ca ai venit de la fotbal ... i always use PURE A "_" , nu am zis firma sa nu fie reclama asa e mai mascat ... sper ca te-am mai lamurit. TINE MINTE , DACA TE INDRAGOSTESTI O SA FI ALTA VICTIMA , STAI COOL SI PROFITA TU DE EA , RAZVANE FI DESTEPT ... tine minte cu cat mai multe cu atat mai bine ... si desi nu am avut o prietena urata niciodata , mai bine sunt singur ... oricare e buna momentan , ai de invatat multe chestii asa ca aduna-ti cobai , 5 de-odata ... nu conteaza si indiferenta , sa nu iti pese de ele ... chiar daca le iubeste e mult mai usor ...

Link to comment
Share on other sites

a 14 year old shouldn't give advices

Where's my advice anyway ? /:)

@It just like to relax... sit back... and enjoy ^_^

[si da acum puteti sa va certati pe aici ca e dimineata si mi-e somn... poate trece somnu' daca rad umpic :D

umpic = un pic :-"

Link to comment
Share on other sites

Sa punem capat discutiei despre fetele tupeiste: ok, daca zici tu ca ti s-a intamplat de multe ori, asa o fi. Mie nu mi s-a intamplat si nici prietenilor/ cunoscutilor mei care se pricep si arata foarte bine (cel mult, o data, de doua ori). A, ca uneori se uita cate o fata la mine si-mi zambeste, e alta poveste. Dar iti garantez ca e foarte putin probabil sa vina o tipa obisnuita sa te agate.

"Daca nu esti in centrul atentiei, umbla cu persoane-cheie, apoi fuck'em all": asta inseamna sa fii o tarfa de doi bani, fara suparare. N-am obiceiul sa ma folosesc de oameni. Pot fi in centrul atentiei si fara sa ma prefac ca sunt prieten cu persoane care umbla cu tipa respectiva.

"Ar fi bine sa nu te indragostesti primele dati": da si nu. Da, pentru ca sentimentele te pot face sa suferi (si inca rau). Nu, pentru ca nu stii niciodata daca nu o nimeresti din prima pe tipa care chiar te merita. Pe de alta parte, daca esti genul de om care pune suflet, fa-o si gata. Asa vei simti ca traiesti si te vei putea bucura de relatie. Da, ai sanse sa suferi, dar vei castiga si experienta.

"Combina-te cu toate, da bine la reputatie": si chiar iti pasa atat de mut de asta? In plus, daca tu vrei sa-ti cladesti o reputatie combinandu-te, nu e de bine.

"Sala nu e o idee buna etc.": parca spuneai ca esti indiferent. Dar acum spui ca eviti sa pui muschi pentru ca "nu da bine" la fetele cu care umbli tu. Dude, tu faci ce vor fetele alea? Iti traiesti viata in functie de preferintele lor?

"Un baiat cu cultura generala si care arata bine are succes.": 100% de acord. Desi, cred eu, merita sa ai o anumita cultura nu doar pentru fete, ci si pentru tine, ca om.

"Metodele mele sunt un pic mai de expert": deh... fiecare cu parerea lui.

"Trebuie sa fii perfect": daca urmaresti perfectiunea, imi pare rau pentru tine.

"DACA TE INDRAGOSESTI, O SA FII O ALTA VICTIMA": aici e vorba de frica.

Am vaga impresie ca metodele tale de expert sunt desprinse din cartile unor "artisti" din strainatate. Dar, asa cum se intampla adesea, ai inteles doar partial ce ai citit. Desigur, tu faci cum vrei. Totusi, daca procedezi cum ai scris mai sus, nu e in regula deloc.

Link to comment
Share on other sites

sunt intru totul de acord cu real... cannibale tu ai ceva issues de care zic ca ar trebui sa te ocupi... poate te-a dezamagit o femeie mai tare si acum nu mai ai curaj sa te atasezi dar nici asa nenica...

Unde a disparut tremurul din voce? fluturasii din stomac atunci cand va vedeti? mi se pare mie sau treaba asta ar trebui sa fie reciproca?? cand iti planifici miscarile si ai intentia sa o folosesti numai, devine dintr-un joc frumos cel mai urat lucru...

Well eu nu am de ce sa dau sfaturi in chestiuni din astea, am spus ce am avut de spus in celalalt topic... m-a frapat numai atitudinea cannibalului... e periculos sa vehiculezi astfel de strategii pt ca pe aici umbla cum s-a mai spus si copilasi de 14 anisori. Daca ai ceva constructiv si frumos de spus spune, daca nu... mai bine lasa-i in lumea lor si nu ii perverti

@OT: de ce nu o intrebi pur si simplu cum o cheama? :) mergi te prezinti frumos si de acolo lasi sa curga discutia...

Link to comment
Share on other sites

Cel mai bine e sa fi tu insuti , faci si putina caterinca cu ele sa le amuzi , dar ai grija sa nu faci glume poraste...ca ai "dat" de dreq nui bine sa fi baut cand vrei sa agatzi o fata..poate ei nui plac astia cu beutura

cel putin prietenei mele i se face rau cand miroase bautura...deci nu beau :)

@parerea mea

Link to comment
Share on other sites

S-au scris n pagini in celalat topic: "Ajutor, cum sa o cuceresc"

ON:Daca respectiva fata mai umbla cu vreo fata, imprieteneste mai intai cu acea fata, spunei povestea ta si apoi roago sa va faca cunostinta... :D

Apoi, profita cat mai e cald, pleaca cu ea spre casa, condu-o... scoateo la un suc, la strand... si de aici trebuie sa fi tu insuti...

Mr.L0V3 mi se zice la scoala dupa cati am combinat ^_^

Daca mai ai nevoie de ajutor butonasul PM este foarte utilizat ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tind sa cred ca unii n-au purtat discutii cu vreo fata in viata lor. Sunt prea timizi oO. Adica si atunci cand vad o fata pe strada, si respectiva se uita la el, cred ca intoarce capul de rusine & stuff. Wtf..guys voi aveti maciuca, fi-ti smecheri, mai o vrajeala, o caterinca, o scoateti la capat. oO

Link to comment
Share on other sites

Why the boys think like that? Tind sa cred ca sunt un ciudat. Oi fi un ciudat dracu stie . Dar in nici u ncaz nu gandesc ca Bunny . ca Nuclear_Cannibal sau ca The_Bomb . I mean wtf . Mr.Love? Nu cumva ai vazut de prea multe ori fimul ala cu Will Smith ? Nu mai stiu cum se numea . Nu exista un mod anume sa cunosti o fata . E o fata . Si fazele zise de Cannibal . Serenity are dreptate . Ma omule . Daca vrei numai "distractie de noapte" de la ea . Exista centura . Dar nu iei fata , o faci sa se indragosteasca de tine , dupa care o faci sa sufere ca sa nu suferi tu . Pe mine nu ma lasa inima sa ii fac asa ceva . Ma ori tin la ea ori mai bine lasa fara . Si chestie cu reputatia... pff penibil rau de tot . Umilitor de penibil . Te opreste lumea pe strada si "Hey pustiu , cate gagici ai avut? 12? Pff esti tare tata" . Pe cuvant sunteti absolut PENIBILI .

Link to comment
Share on other sites

Nagasaky' date='Jun 26 2007, 00:57' post='2054322']

Why the boys think like that? Tind sa cred ca sunt un ciudat. Oi fi un ciudat dracu stie . Dar in nici u ncaz nu gandesc ca Bunny . ca Nuclear_Cannibal sau ca The_Bomb . I mean wtf . Mr.Love? Nu cumva ai vazut de prea multe ori fimul ala cu Will Smith ? Nu mai stiu cum se numea . Nu exista un mod anume sa cunosti o fata . E o fata . Si fazele zise de Cannibal . Serenity are dreptate . Ma omule . Daca vrei numai "distractie de noapte" de la ea . Exista centura . Dar nu iei fata , o faci sa se indragosteasca de tine , dupa care o faci sa sufere ca sa nu suferi tu . Pe mine nu ma lasa inima sa ii fac asa ceva . Ma ori tin la ea ori mai bine lasa fara . Si chestie cu reputatia... pff penibil rau de tot . Umilitor de penibil . Te opreste lumea pe strada si "Hey pustiu , cate gagici ai avut? 12? Pff esti tare tata" . Pe cuvant sunteti absolut PENIBILI .

N-ai inteles... eu ii combinam pe baieti sau pe respectiv fete cu cine vroiau... si nu eu mi-am spus asa ci doi prieteni...:D

Imi plac filmele lui Will Smith, nu stiu la care te referi insa... si app... daca ultima parte este despre mine, eu mai am de asteptat la varsta mea :|

Link to comment
Share on other sites

Tot ce se poate spune cu exactitate e ca: Nimeni nu agreeaza pe cineva care incearca sa agate la sala. La sala te duci sa lucrezi nu sa intalnesti femei. Bine acum daca ti-ai vazut femeia visurilor tale poti sa te bagi in seama f.f.f.f. finutz prin intermediul exercitiilor. E f. greu de zis ceva concret: nu stiu cat de avansat esti tu in bodybuilding sau ea si circumstantele atenuante. Eu am reusit f. usor sa ma bag in seama cu 2 fete pana acum (nu cu intentia de a le agata) ajutandu-le sa faca anumite exercitii. O data ce s-a facut deschiderea se poate schimba f. usor subiectul sa aflii lucruri care te intereseaza despre ea. Bine asta e pentru genul mele de fete ... ca sunt fete care iti cad in brate numai dintr-un "buna" asta e altceva; eu unu le ocolesc fiindca merg pe un Motto: "All love that has not friendship for its base, is like a mansion built upon sand."

Link to comment
Share on other sites

O da si un lucru pe care-l poti sa-l faci e sa te duci la ele e sa le zici numele tau si dac-o uita tre sa-ti ia o bere,dar sigur si tu tre sa-ti amintesti de numele lor.Si CUM SA IEI NR DE TEL: gasesti ceva de zis, intoarcete de parca ai pleca, apoi te intorci din nou si o intrebi daca are adresa de e-mail, daca zice da scoti o bucata de hartie +pix, stie ea ce are de facut, si cand e cam la @ ii zici sa-si scrie si nr de tel. acolo.(daca nu stie ce sa faca cu pixul zi ceva de genul fi inventiva). O alta metoda ar fi sa-i ceri telefonul si sa-ti scrii nr acolo, la nume sa scri Sex machine sau Superman ,fi inventiv...dar sa-i dai tel tau ei... Dar chestia CE E CEA MAI IMPORTANTA ESTE: (retard drum sounds) ca nu conteaza, sunt mii de fete care sunt bune pt tine (dar cred ca ar trebui sa incerci cu fete pe care no sa-i mai intalnesti vreodata, ca daca you screw up o sa te intalnesti cu ea si o sa fie cam ciudat)

"All love that has not friendship for its base, is like a mansion built upon sand."

Pai nu sunt total de acord...ca exista o posibilitate mare sa ramai prieteni daca exagerezi.Prima data ar trebui sa fie atrasa de tine, apoi comfortabila apoi o seduci...

Link to comment
Share on other sites

Guest razvanelc34

O da si un lucru pe care-l poti sa-l faci e sa te duci la ele e sa le zici numele tau si dac-o uita tre sa-ti ia o bere,dar sigur si tu tre sa-ti amintesti de numele lor.Si CUM SA IEI NR DE TEL: gasesti ceva de zis, intoarcete de parca ai pleca, apoi te intorci din nou si o intrebi daca are adresa de e-mail, daca zice da scoti o bucata de hartie +pix, stie ea ce are de facut, si cand e cam la @ ii zici sa-si scrie si nr de tel. acolo.(daca nu stie ce sa faca cu pixul zi ceva de genul fi inventiva). O alta metoda ar fi sa-i ceri telefonul si sa-ti scrii nr acolo, la nume sa scri Sex machine sau Superman ,fi inventiv...dar sa-i dai tel tau ei... Dar chestia CE E CEA MAI IMPORTANTA ESTE: (retard drum sounds) ca nu conteaza, sunt mii de fete care sunt bune pt tine (dar cred ca ar trebui sa incerci cu fete pe care no sa-i mai intalnesti vreodata, ca daca you screw up o sa te intalnesti cu ea si o sa fie cam ciudat)

"All love that has not friendship for its base, is like a mansion built upon sand."

Pai nu sunt total de acord...ca exista o posibilitate mare sa ramai prieteni daca exagerezi.Prima data ar trebui sa fie atrasa de tine, apoi comfortabila apoi o seduci...

nu te supara da nu o sa fac in viatza mea ce zici tu mai sus...e o chestie pe care ar face-o poate manelistii(oameni cu putzin creier)..deja am uitat-o pe fata de la sala k nu am mai vazut-o de cand am postat aici..ma rog..acum sunt in tratative cu alta care arata si mai bine da' sper sa aiba si ceva in creieras....e adevarat nu prea merge sa agatzi fete la sala pt k or sa se uite prea multi la tine cand te duci sa te bagi in seama cu ea si te simti ciudat...si nu mai zicetzi k sunt retardat si k sa ies din casa,sau k parintii mei sunt de vina,ptr k am o viatza sociala fbuna,ma intalnesc cu prietenii f des,si ma inteleg f bine cu toate fetele pe care le cunosc si multe au o parere buna despre mine,doar k au prieten sau nu arata exact cum imi doresc eu sa arate...am avut si eu prietene,nu sunt retard,nu sunt la 1 experientza,da am postat aici sa vad cam cum ar face altzii,pt k la mine nu prea a dat roade(dak dadea roade acum aveam prietena de mult timp si poate o luam si de nevasta)....da pana la urma tot ca mine fac,insa o sa tzin sfat de putzine sfaturi(tupeu tupeu si iar tupeu..nu mai astept acum..cum prind ocazia sau cum vad pe vreuna nu mai stau pe ganduri k poate mi-o fura cineva sau poate nu o mai vad)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...