Jump to content
Tybork

baieti talentati

Recommended Posts

E chiar usor sa faci o sabie laser animata, ai nevoie doar de rabdare si putina minte. Puteti folosi LSMaker (incepatori), Adobe AfterEffects, Adobe Premiere, Combustion si multe altele... cautati tutorialele lui Ryan Wieber pentru After Effects, sunt bune.

Link to comment
Share on other sites

E chiar usor sa faci o sabie laser animata, ai nevoie doar de rabdare si putina minte. Puteti folosi LSMaker (incepatori), Adobe AfterEffects, Adobe Premiere, Combustion si multe altele... cautati tutorialele lui Ryan Wieber pentru After Effects, sunt bune.

Poate ca e usor sa faci o sabie laser animata, dar e mai greu sa faci miscarile alea.

Stiu baietii kendo nu gluma.

Demonstratie de enbu (denumire din shotokan) in kendo cu sabii din Star Wars ! :D

Tare combinatia ! =))

Link to comment
Share on other sites

ma cam lasa rece... nu a fost facut chiar ca lumea.. nu exista umbrele specifice si partile luminate (obrajii lor cand apropie de fata sabia, etc etc)... amateurs...

@spawn&beethoven: asa sunt eu mai carcotasa de fel :-" nu sunt rautacioasa...

Link to comment
Share on other sites

ma cam lasa rece... nu a fost facut chiar ca lumea.. nu exista umbrele specifice si partile luminate (obrajii lor cand apropie de fata sabia, etc etc)... amateurs...

pai tocmai de asta sunt de apreciat ca sunt amateurs, nu au buget de milioane de dolari, tu cu o prietena ai putea sa faci? ;)

eu zic ca e marfa filmuletul.

Link to comment
Share on other sites

ma cam lasa rece... nu a fost facut chiar ca lumea.. nu exista umbrele specifice si partile luminate (obrajii lor cand apropie de fata sabia, etc etc)... amateurs...

ce rautaciosi suntem...

Am vazut filme facute de "profesionisti" vandute caselor de filme cu efecte mult mai prost puse la punct, ca sa nu vorbesc de razesul moldovean ucis in apararea lui Stefan, murind eroic, cu privirea atintita spre cerul scump al patriei brazdat de ... un supersonic :D E doar un exemplu, apar si la case mai mari.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut filme facute de "profesionisti" vandute caselor de filme cu efecte mult mai prost puse la punct, ca sa nu vorbesc de razesul moldovean ucis in apararea lui Stefan, murind eroic, cu privirea atintita spre cerul scump al patriei brazdat de ... un supersonic E doar un exemplu, apar si la case mai mari

exact cum zici .. asa se intampla :) ... totusi pt niste amatori au iesit chiar bine :beer:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...