Jump to content
L!nuX

Wellcome 2 the Balcans Mr. Bush

Recommended Posts

Cum sa furi un ceas ...

CLick pe link si vedeti cum l-au pradat pe G. W. Bush in Albania =)) .

Era si un banc pe tema asta cu 3 presedinti ( American , Francez si Roman ) si erau cu o limuzina si scoate americanu mana pe geam si cand o trage are o sticla de wisky in mana si zice " aici suntem in America" , scoate si francezu mana pe geam si cand o trage la loc are in mana un Corissant si zice " aici suntem in Franta " , scoate si presedintele roman mana pe geam si cand o baga la loc in masina zice "aici suntem in Romania" si ailalti intreaba "Cum ti-ai dat seama ? " , la care presedintele zice "Mi-au furat ceasu de la mana " . =))

Link to comment
Share on other sites

Cum sa furi un ceas ...

CLick pe link si vedeti cum l-au pradat pe G. W. Bush in Albania =)) .

Era si un banc pe tema asta cu 3 presedinti ( American , Francez si Roman ) si erau cu o limuzina si scoate americanu mana pe geam si cand o trage are o sticla de wisky in mana si zice " aici suntem in America" , scoate si francezu mana pe geam si cand o trage la loc are in mana un Corissant si zice " aici suntem in Franta " , scoate si presedintele roman mana pe geam si cand o baga la loc in masina zice "aici suntem in Romania" si ailalti intreaba "Cum ti-ai dat seama ? " , la care presedintele zice "Mi-au furat ceasu de la mana " . =))

muahahhaa, na ca nu numai romanii sunt priceputi in arta asta :error:

Link to comment
Share on other sites

ma mira faptul ca nu are simt omul ... se pare ca a sesizat ca nu mai are ceasul dupa o buna perioada de timp.. el tot saluta de zor ... dar nu si-a dat seama ca a ramas fara ...

Acuma stiti dc nu poarta Base ceas :D

Link to comment
Share on other sites

Guest [Smuggster]

probabil ca a observat dar nu putea sa plece dintr-o data suparat ....nu cred ca moare dupa un ceas ;)

Link to comment
Share on other sites

Mai tare decat aceasta faza a fost cand romanii nostri au iesit iesit la o plimbare intr-un parc din Viena, si au mancat niste lebede crezand ca sunt gaste :dooh:

=)) =)) . Nu trebuie mutat la funmania?

La sectiunea FunMania nu se uita nimeni, ca nu este contorizata :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Mai tare decat aceasta faza a fost cand romanii nostri au iesit iesit la o plimbare intr-un parc din Viena, si au mancat niste lebede crezand ca sunt gaste :dooh:

La sectiunea FunMania nu se uita nimeni, ca nu este contorizata :rofl1:

Aceia nu erau romani erau persoane de etnie rroma , asta ca sa nu jignesc ...

Link to comment
Share on other sites

Am inteles,ca ceasul il pusese in buzunar,intr o declaratie de presa ,acum nush care e adevarul adevarat :D

doar nu va zice ca cetatenii acelei frumoase tari i-au furat ceasul... s-ar isca un conflict politic... si eu as fi zis la fel in locul lui (plus ca e vina lui ca nu a fost atent)...

Link to comment
Share on other sites

doar nu va zice ca cetatenii acelei frumoase tari i-au furat ceasul... s-ar isca un conflict politic... si eu as fi zis la fel in locul lui

bineinteles ca nu poate da decat un raspuns diplomatic :D

(plus ca e vina lui ca nu a fost atent)...
Cu partea asta nu sunt de acord. :D Chiar daca l-ar fi simtit sau vazut pe cel care ii lua ceasul, nu putea decat sa zambeasca mai departe si sa ignore incidentul, sperand ca-l vor ignora si altii. :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...