Jump to content
Guest Andr3y_30

Ajutor ! Cum sa o cuceresc?

Recommended Posts

' date='Jun 2 2009, 00:24' post='3887378']

ma deza ma :) DE PUTA MADRE ce esti nu ti-ar fi rusine :) ce limbric de om :))

adevaru' e ca tu ai si fizic de invidiat,15 kg la 1.25

fuck off 8-|

Link to comment
Share on other sites

o fi, dar in seara asta mai bine aleg sa ma amuz. deja cred ca ar trebui sa scriu in carnetel tot ce spui :lol: nu auzi expresii ca ale tale pe toate drumurile

hotaraste-te, sfecla sau zeama de urs (ftw)?

nb :) ma plictisiti rau..ma asteptam la niste replyuri de oameni inteligenti..insa sunteti mult prea inapoiati :( tic tac basiti'va de bucurie !

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 00:39' post='3887424']

nb :) ma plictisiti rau..ma asteptam la niste replyuri de oameni inteligenti..insa sunteti mult prea inapoiati :( tic tac basiti'va de bucurie !

nb, mi-a facut placere sa-mi bat joc de tine

@Mihai: eu nu ma agit deloc, tu esti ala CAPSOLITICK p-aici.

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 00:39' post='3887424']

nb :) ma plictisiti rau..ma asteptam la niste replyuri de oameni inteligenti..insa sunteti mult prea inapoiati :( tic tac basiti'va de bucurie !

pai daca-ti dam replyuri mai inteligente decat ale tale ar fi contrastul prea mare si deja n-ar mai avea sens

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 00:39' post='3887424']

nb :) ma plictisiti rau..ma asteptam la niste replyuri de oameni inteligenti..insa sunteti mult prea inapoiati :( tic tac basiti'va de bucurie !

iar tu ne luminezi cu inteligenta ta

+1 thade

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 00:50' post='3887456']

ba pigmelion dute'n cotet ca te cauta partenera. n'ai plecat ?

uite e dimineata si tot prost ai ramas, ce naspa ma

oricum, greu sa-ti dai seama ca orice reply al meu are scopul de a te face pe tine sa aberezi aici, iar eu sa-mi bat joc de tine si tot asa ohhh so much fun

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 01:03' post='3887479']

:)) sari pe geam. o.O am uitat ca stai in grota si nu ai ferestre -_- ma scuzi..

@ ce ziceai deza ? vorbeai de tine ? :rofl1: urca'te pe masa si dai din buric. vezi ca vine zoro si iti da la rozeta :)

mi se pare doar mie sau asta are glume de ratat?

Link to comment
Share on other sites

mi se pare doar mie sau asta are glume de ratat?

hai recunoaste ca ai rozeta de mult sparta..inca de cand erai mic copil baietii te puneau capra si jucati capra in spatele blocului.. has mo car we.. asa de control. soto gaozu' ti-au facut de te bas esti ca animalu' fara sa vrei cand mergi pe strada..ba ce nerusinat..baga'ti ma in dodoasca un stiulete de porumb ca darami lumea pe strada..

PS: si mai lasa fasolele deoaparte..nu de alea..da provoci al 3 lea razboi mondial.

k? :*

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 01:25' post='3887506']

hai recunoaste ca ai rozeta de mult sparta..inca de cand erai mic copil baietii te puneau capra si jucati capra in spatele blocului.. has mo car we.. asa de control. soto gaozu' ti-au facut de te bas esti ca animalu' fara sa vrei cand mergi pe strada..ba ce nerusinat..baga'ti ma in dodoasca un stiulete de porumb ca darami lumea pe strada..

PS: si mai lasa fasolele deoaparte..nu de alea..da provoci al 3 lea razboi mondial.

k? :*

Imagine IPB

Link to comment
Share on other sites

haha Loading prostalake nu te mai potolesti? Sau tu esti turbat de mic?

Apropo vezi ca folosesti prea mult cuvantul "basina"-Ai avut traume in copilarie?

pe tine cine te-a bagat in seama bah materie fecala ce esti ? o.O traume ai avut tu probabil bah avorton ce esti :) ai fost nascut din borcan o.O ai glas acu ? :| wtf

Link to comment
Share on other sites

Pana la urma ce s-a intamplat cu andrey si alex ??

Invit-o la tine sa jucati WOW impreuna ! :lol:

gasesti sfaturi pe www.viatadecacat.net

' date='May 25 2009, 14:02' post='3857753']

Fa rost de id`ul lu mircea radu , si vorbeste cu el sa`ti dea niste safaturil in legatura cu ea ... bafta :P

ma duc la agatat tarfe sau sa-i cer prietenia ? :D

cred ca da, ca mi se faceau curmale daca nu :-?

ei warn up ptr spam in principal

Parazitu/Loading suspend 14 zile pe ambele conturi :) poate asa te calmezi si incetezi sa imi violezi retina cu tot felul de texte auzite la hora in sat duminica

topic mutat la comunitate si pinned :D e un clasic.

Pacat ca ultimele 2 pagini au fost stricate de ambitia unora :)

Link to comment
Share on other sites

ei warn up ptr spam in principal

Parazitu/Loading suspend 14 zile pe ambele conturi :) poate asa te calmezi si incetezi sa imi violezi retina cu tot felul de texte auzite la hora in sat duminica

topic mutat la comunitate si pinned :D e un clasic.

Pacat ca ultimele 2 pagini au fost stricate de ambitia unora :)

/:) Parazitu' why ? s-au postat offtopicuri sau injurii de pe el cumva ? hai ca e penibil deja..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...