Jump to content
Guest Andr3y_30

Ajutor ! Cum sa o cuceresc?

Recommended Posts

dea toti avem probleme mentale, deci ramai cam singurul prostalau de p-aici

ok ok altceva in afara de prost mai stii ? sau te-a batut maicata cu furtunu de la masina de spalat cand erai mic pana cand ai ajuns la reanimare iar acolo doctorii te-au trimis la un spital veterinar ... o.O de ce intrebi ? uite-te in jur... e plina lumea de animale :)

PS: mihai..lasa'l ca oricum e mult prea copac :) sa vad reply d ureros..hai scremete si ardeo fantastic fasolare

-- > BA FRACTURA..SAU RUPTURA SAU CE NICK DE MANELAR MAI AI.. IA SI CITESTE CU ATENTIE CE AM ZIS MAI SUS :) E CLAR CA STATI INCHISI IN CASA CU ZILELE SI NU IESITI IN SOCIETATE..ORI S UNTETI PREA PROSTI CA SA OBSERVATI CE E IN LUME :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Daca esti mai timid asa poate si ea umpic.O vezi cate placi,o placi si vezi asta din gesturi.Dar nu poti sa ii spui si nici ea nu o face ceva in genu romantic ar merge dar declaratia aia nu.Cea ce simti nu umpluturi si porcarii.

arh :|

Greseala gramaticala.

Deci daca amandoi sunteti mai timizi,si din gesturi observi ca si ea te place.Atunci poti folosii scenariul ala descris mai sus,romantic dar fara textul ala.Asta sa fie primul pas cum ar veni ca apoi nu mai are farmec.

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 1 2009, 23:18' post='3887130']

o.O din 10 ? grea intrebare..continui sa dai din coate coana marie si sa iti curga din gura tot felu' de cuvinte care sunt spuse probabil defectelor tale de integrare in societate..e normal cine place o fata asa ca tine care sta inchisa in casa legata de calorifer 25/24 ? ai voie la baie macar sau ai olita ? gugle toata ziua ca sa dai reply uri interesante referitor la chestiile de viata huh ?

' date='Jun 1 2009, 23:42' post='3887235']

o.O ai idee ce vb ? desteptu' forumului s-a trezit :) ma scutesti de comentarii de prost gust ?

spala'te pe dinti castore ca emani a hoit.

' date='Jun 1 2009, 23:52' post='3887266']

ok ok altceva in afara de prost mai stii ? sau te-a batut maicata cu furtunu de la masina de spalat cand erai mic pana cand ai ajuns la reanimare iar acolo doctorii te-au trimis la un spital veterinar ... o.O de ce intrebi ? uite-te in jur... e plina lumea de animale :)

citez: "tu si inca cativa schizofrenici de pe forum va agitati si va dati mari clovni..incep sa ma pli ctisesc deja 8-|"

glumesti, nu?

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 1 2009, 23:52' post='3887266']

-- > BA FRACTURA..SAU RUPTURA SAU CE NICK DE MANELAR MAI AI.. IA SI CITESTE CU ATENTIE CE AM ZIS MAI SUS :) E CLAR CA STATI INCHISI IN CASA CU ZILELE SI NU IESITI IN SOCIETATE..ORI S UNTETI PREA PROSTI CA SA OBSERVATI CE E IN LUME :) ;)

Tu nici cu medicamente straine nu te mai faci bine.

INTELEGE ca tu nu poti purta o discutie contradictorie cu cineva - nu stii sa-ti argumentezi un punct de vedere, nu stii sa atunci o dovada contra - la tine totul se rezuma la a arunca niste cuvinte introarse pe dos (scrise eventual cu caps), si ai rezolvat problema.

Logica in gandirea ta este doar o notiune abstracta.

Link to comment
Share on other sites

citez: "tu si inca cativa schizofrenici de pe forum va agitati si va dati mari clovni..incep sa ma pli ctisesc deja 8-|"

glumesti, nu?

iar emani gaze ? :| parca am vb ceva.. t e rog frumos tine'ti evacuarea inchisa..

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 00:02' post='3887302']

iar emani gaze ? :| parca am vb ceva.. t e rog frumos tine'ti evacuarea inchisa..

Eu cand ti'am zis ca tot forumu' te considera prost,nu m'ai crezut :lol:

Bag'o pe aia cu probleme psihice ca nu m'am plictisit de ea :D

Link to comment
Share on other sites

Eu cand ti'am zis ca tot forumu' te considera prost,nu m'ai crezut :lol:

Bag'o pe aia cu probleme psihice ca nu m'am plictisit de ea :D

deza si pe tine te-am convocat ? :| dute la un doctor ca te exciti dreq si zabalesti monitoru' bah .. nu de alta da te bagai in seama..sa nu cumva sa ai orgasm..

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 00:05' post='3887316']

deza si pe tine te-am convocat ? :| dute la un doctor ca te exciti dreq si zabalesti monitoru' bah .. nu de alta da te bagai in seama..sa nu cumva sa ai orgasm..

zabalesc?asta e de la tine din sat?

n'am orgasm cand vad prosti,dar sunt mai fericit ca nu sunt ca tine

\/ Asta a fost o gluma? :huh:

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 00:07' post='3887330']

ok vad ca te oftici..baga'ti un castravete in esapament sa dormi bine la noapte.

pai ce ma, crezi ca ne vom lua dupa tine acum? fugi ma cap de bivol, ne-ai speriat destul

Link to comment
Share on other sites

pai ce ma, crezi ca ne vom lua dupa tine acum? fugi ma cap de bivol, ne-ai speriat destul

bah cocalare iar te bagi in seama ? vezi ca'ti behaie caprele in curte dute si te cheama..iti canta serenade.. dute si le trage de coada oleaca.. ma plictisesti ma :| hai inventeaza ceva nou ... uimeste-ma beibi

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 00:12' post='3887346']

vezi ca'ti behaie caprele in curte dute si te cheama..

^

te cheama PROSTOZITU'

oricum ai cedat in urma cu 5 reply-uri :( nu e de glumit cu tine, te-ntristezi prea repede, iti tremura mana pe tastatura, te pierzi, probleme mentale 100%, ne vedem maine la 8 la stiri...................

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa-i multumim parazitului ca ne-a amuzat copios si sa-i uram noapte buna. m-am razgandit, nu-i mai uram noapte buna. astept reply in care sa ma mai injuri putin si sa faci afirmatii gratuite :D

musti de masa acu de monitor..darami tot de nervi :) crezi ca nu te stiu ? o.O nu ma impresionezi :) nb si tie fa :) e ora 1 acu..pe centura e activitate.

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 00:16' post='3887359']

musti de masa acu de monitor..darami tot de nervi :) crezi ca nu te stiu ? o.O nu ma impresionezi :) nb si tie fa :) e ora 1 acu..pe centura e activitate.

mi'e scarba de libidinosi ca tine ma

chemai mod cand iti aratam greselile gramaticale,dar cand prinzi ocazia vorbesti ca ultima javra din ghena

esti prea prost,pa

Link to comment
Share on other sites

mi'e scarba de libidinosi ca tine ma

chemai mod cand iti aratam greselile gramaticale,dar cand prinzi ocazia vorbesti ca ultima javra din ghena

esti prea prost,pa

ma deza ma :) DE PUTA MADRE ce esti nu ti-ar fi rusine :) ce limbric de om :))

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 00:24' post='3887378']

ma deza ma :) DE PUTA MADRE ce esti nu ti-ar fi rusine :) ce limbric de om :))

hai ma gata lasa vrajeala, am ajuns sa te inteleg si vreau sa te ajut, uite, daca tot esti pe centura trage asta la imprimanta sa-ti fie mai usor...

Imagine IPB

Link to comment
Share on other sites

hai ma gata lasa vrajeala, am ajuns sa te inteleg si vreau sa te ajut, uite, daca tot esti pe centura trage asta la imprimanta sa-ti fie mai usor...

Imagine IPB

bai cap de sfecla :) atata iti poate capu' ala plin cu zeama de urs ? nu m-ai impresionat. mai incearca.

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 2 2009, 00:16' post='3887359']

musti de masa acu de monitor..darami tot de nervi :) crezi ca nu te stiu ? o.O nu ma impresionezi :) nb si tie fa :) e ora 1 acu..pe centura e activitate.

o fi, dar in seara asta mai bine aleg sa ma amuz. deja cred ca ar trebui sa scriu in carnetel tot ce spui :lol: nu auzi expresii ca ale tale pe toate drumurile

' date='Jun 2 2009, 00:28' post='3887387']

bai cap de sfecla :) atata iti poate capu' ala plin cu zeama de urs ? nu m-ai impresionat. mai incearca.

hotaraste-te, sfecla sau zeama de urs (ftw)?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...