Jump to content
Guest Andr3y_30

Ajutor ! Cum sa o cuceresc?

Recommended Posts

Guest The_KniveS

' date='May 25 2009, 14:02' post='3857753']

Fa rost de id`ul lu mircea radu , si vorbeste cu el sa`ti dea niste safaturil in legatura cu ea ... bafta :P

tu teai uitat de cand e topicul, cred ca sa si despartit de ea , daca au fost impreuna.

Link to comment
Share on other sites

Nu il inchide moderatorii ca m-ai avem de povestit

Mi-e imi place de o fata si pe mess nu am ce vorbit cu ea si la liceu doar ne dam un buna si atat ce trebuie sa fac ??

E clar am inceput cu dreptul cand i-am zis ca o plimb cu masina :)) dar a continuat cu stangu pe mess :(

Link to comment
Share on other sites

Guest stefteo21

Care nu stiti ce sa faceti va spun eu...

Cumperi cel mai frumos trandafir rosu pe care il gasiti, il pui in dinti, mergi la ea acasa, o dai pe ma-sa la o parte din fata ta, te pui intr-un genunchi si ii zici :

Iarta-ma ca te-am surprins cu impetuozitatea sentimentelor mele, scumpa ( cum o cheama pe fata ). N-am putut scapa atentiei tale faptul ca prietenia pe care o aveam de catva timp pentru tine s-a prefacut, in inima mea, intr-un simtamant mai adanc, un simtamant mai frumos, mai pur si mai nobil. Sa indraznesc a-l numi ? Dragostea e cea care ma face atat de cutezator...

Eh, ? :>

Link to comment
Share on other sites

Care nu stiti ce sa faceti va spun eu...

Cumperi cel mai frumos trandafir rosu pe care il gasiti, il pui in dinti, mergi la ea acasa, o dai pe ma-sa la o parte din fata ta, te pui intr-un genunchi si ii zici :

Iarta-ma ca te-am surprins cu impetuozitatea sentimentelor mele, scumpa ( cum o cheama pe fata ). N-am putut scapa atentiei tale faptul ca prietenia pe care o aveam de catva timp pentru tine s-a prefacut, in inima mea, intr-un simtamant mai adanc, un simtamant mai frumos, mai pur si mai nobil. Sa indraznesc a-l numi ? Dragostea e cea care ma face atat de cutezator...

Eh, ? :>

:) fii serios cu declaratia asta :) mai ales daca ai si emotii ti se incalceste limba in gura :)

Parerea mea ca ceva frumos spus din suflet si nu copiat inmoaie si cea mai "inghetata" inima :)

Link to comment
Share on other sites

Care nu stiti ce sa faceti va spun eu...

Cumperi cel mai frumos trandafir rosu pe care il gasiti, il pui in dinti, mergi la ea acasa, o dai pe ma-sa la o parte din fata ta, te pui intr-un genunchi si ii zici :

Iarta-ma ca te-am surprins cu impetuozitatea sentimentelor mele, scumpa ( cum o cheama pe fata ). N-am putut scapa atentiei tale faptul ca prietenia pe care o aveam de catva timp pentru tine s-a prefacut, in inima mea, intr-un simtamant mai adanc, un simtamant mai frumos, mai pur si mai nobil. Sa indraznesc a-l numi ? Dragostea e cea care ma face atat de cutezator...

Eh, ? :>

asta merge , numa ca tre sa iei un buchet si sa iti dai paru' cu jel sa prind mai bine , si sa inchiriezi si un mertzan sa creada ca e al tau :)

Link to comment
Share on other sites

:) fii serios cu declaratia asta :) mai ales daca ai si emotii ti se incalceste limba in gura :)

Parerea mea ca ceva frumos spus din suflet si nu copiat inmoaie si cea mai "inghetata" inima :)

Mai corect de atat nu se putea.

Spunei exact ce simti si daca o sa te balbai daca tine la tine credema ca va functiona.

Daca nu o sa te simti oribil pentru o vreme poate vei lega o prietenie cu acea persoana,dar merita sa risti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest stefteo21

asta merge , numa ca tre sa iei un buchet si sa iti dai paru' cu jel sa prind mai bine , si sa inchiriezi si un mertzan sa creada ca e al tau :)

ma duc la agatat tarfe sau sa-i cer prietenia ? :D

Link to comment
Share on other sites

ma duc la agatat tarfe sau sa-i cer prietenia ? :D

iti dai seama ca daca e pe interes va conta cum vii imbracat , ce grosime are lantu' de aur de la gat, si ce masina conduci.. 8-| totusi..astel de fete..le putem numi..daca nu panarame..cel putin profitoare...o sa fiu criticat acus.. sunt fetele destepte o.O nu ? :) mda.. -_-

Link to comment
Share on other sites

iti dai seama ca daca e pe interes va conta cum vii imbracat , ce grosime are lantu' de aur de la gat, si ce masina conduci.. 8-| totusi..astel de fete..le putem numi..daca nu panarame..cel putin profitoare...o sa fiu criticat acus.. sunt fetele destepte o.O nu ? :) mda.. -_-

Si daca-s profitoare,ce,doar nu te casatoresti cu ea.

edit:scuze,nu eram pe aceiasi lungime de unda,ma gandeam doar la sex :|

Link to comment
Share on other sites

Guest stefteo21

iti dai seama ca daca e pe interes va conta cum vii imbracat , ce grosime are lantu' de aur de la gat, si ce masina conduci.. 8-| totusi..astel de fete..le putem numi..daca nu panarame..cel putin profitoare...o sa fiu criticat acus.. sunt fetele destepte o.O nu ? :) mda.. -_-

Nu toate fetele trebuie sa fie destepte :D, eu impart fetele in urmatoarele categorii :

1) Panarame - plina lumea

2) Rare - cu care merita sa te imprietenesti

Link to comment
Share on other sites

ma duc la agatat tarfe sau sa-i cer prietenia ? :D

ce conteaza :? :-? important e sa fi tu fericit , a da si sa iei niste arme pe care sa scrie mare " DOLCE GABANA " si "ARMANI" sa nu creada cumva ca te imbraci din piata.. :

Link to comment
Share on other sites

Nu toate fetele trebuie sa fie destepte :D, eu impart fetele in urmatoarele categorii :

1) Panarame - plina lumea

2) Rare - cu care merita sa te imprietenesti

sincer decat 100 de panarame .. care fac ce fac.. mai p upi pe 100 in :) mai bine 2-3 fete care's cumintele..si cu care sa te intelegi..si pe care sa te poti baza la nevoie.. ;) parerea mea

In ziua de azi cu greu iti gasesti pe cineva care sa te ajute la greu..de obicei din 100 de prieteni/prietene 99 iti intorc spatele.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest stefteo21

sincer decat 100 de panarame .. care fac ce fac.. mai p upi pe 100 in :) mai bine 2-3 fete care's cumintele..si cu care sa te intelegi..si pe care sa te poti baza la nevoie.. ;) parerea mea

In ziua de azi cu greu iti gasesti pe cineva care sa te ajute la greu..de obicei din 100 de prieteni/prietene 99 iti intorc spatele.. :)

eu ce zic :D

Mai bine 1 cum trebuie, decat 100 proaste :P

Link to comment
Share on other sites

ce conteaza :? :-? important e sa fi tu fericit , a da si sa iei niste arme pe care sa scrie mare " DOLCE GABANA " si "ARMANI" sa nu creada cumva ca te imbraci din piata.. :

Conteaza foarte mult,ai sa intelegi tu cand ai sa cresti mai mare. :)

Link to comment
Share on other sites

Care nu stiti ce sa faceti va spun eu...

Cumperi cel mai frumos trandafir rosu pe care il gasiti, il pui in dinti, mergi la ea acasa, o dai pe ma-sa la o parte din fata ta, te pui intr-un genunchi si ii zici :

Iarta-ma ca te-am surprins cu impetuozitatea sentimentelor mele, scumpa ( cum o cheama pe fata ). N-am putut scapa atentiei tale faptul ca prietenia pe care o aveam de catva timp pentru tine s-a prefacut, in inima mea, intr-un simtamant mai adanc, un simtamant mai frumos, mai pur si mai nobil. Sa indraznesc a-l numi ? Dragostea e cea care ma face atat de cutezator...

Eh, ? :>

nu stiu de ce aveti voi impresia ca fetelor le plac gesturile astea excesiv de romantice. mie mi se par scarboase chiar, penibile :|

chiar daca mi-ar placea de cel care face asta, sentimentul s-ar risipi imediat. e de-a dreptul libidinos

Link to comment
Share on other sites

Nu toate fetele trebuie sa fie destepte :D, eu impart fetele in urmatoarele categorii :

1) Panarame - plina lumea

2) Rare - cu care merita sa te imprietenesti

Si fetele care le vezi in fiecare zi langa tine, pe strada, PESTE TOT unde le-ai uitat?

sincer decat 100 de panarame .. care fac ce fac.. mai p upi pe 100 in :) mai bine 2-3 fete care's cumintele..si cu care sa te intelegi..si pe care sa te poti baza la nevoie.. ;) parerea mea

In ziua de azi cu greu iti gasesti pe cineva care sa te ajute la greu..de obicei din 100 de prieteni/prietene 99 iti intorc spatele.. :)

Voi sunteti femei? Aveti nevoie de intelegere, atentie si alte cacaturi?

Poate ultimul lucru pe care mi-l doresc de la o fata e sa-mi fie prietena (buna)!

Doamne feri ... Ce scenari SF aveti in cap ....

Link to comment
Share on other sites

nu stiu de ce aveti voi impresia ca fetelor le plac gesturile astea excesiv de romantice. mie mi se par scarboase chiar, penibile :|

chiar daca mi-ar placea de cel care face asta, sentimentul s-ar risipi imediat. e de-a dreptul libidinos

total de acord

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

nu stiu de ce aveti voi impresia ca fetelor le plac gesturile astea excesiv de romantice. mie mi se par scarboase chiar, penibile :|

chiar daca mi-ar placea de cel care face asta, sentimentul s-ar risipi imediat. e de-a dreptul libidinos

merge si asa ca el, dar mai taiem drastic din romantism. sau il taiem de tot si ramanem doar la partea in care o da pe ma-sa la o parte :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

Aveti sange-n coa** ?! B)

cred ca da, ca mi se faceau curmale daca nu :-?

Link to comment
Share on other sites

Si fetele care le vezi in fiecare zi langa tine, pe strada, PESTE TOT unde le-ai uitat?

Voi sunteti femei? Aveti nevoie de intelegere, atentie si alte cacaturi?

Poate ultimul lucru pe care mi-l doresc de la o fata e sa-mi fie prietena (buna)!

Doamne feri ... Ce scenari SF aveti in cap ....

ba ia si dormi ca maine ai scoala si lasa-ma cu balivernele tale :-j tu ce vrei ? sa ai 100 si sa isi bata joc toate de tine ca esti casanova nu ? :) fii serios..hai ca o sa ma abtin la un viitor reply referitor la ti ne.. si asta pentru ca ai o gandire specifica "Jmecherilor" de cartier din Romania anului 2009 :) voi aveti impresia ca viata e asa roz..asta cel putin cat mai stati in spatele parintilor ;) eu n'am "scenari" SF in cap.. mi-am exprimat doar o parere..de intelegere se pare ca tu ai nevoie copile :) consulta un psiholog iar apoi raporteaza parerea lui sa vedem cine are dreptate :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...