Jump to content
alin_indrei

Tricouri imprimate

Recommended Posts

Sal'tare...

Imi poate da cineva un site, de unde sa scot poze, sau altceva, care sa se poate imprima apoi pe un tricou sau ceva...

Sau, daca are cineva, ceva interesant... sa puna poza...

PS: sper ca nu am postat aiurea... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

lol pai poti sa iti pui orice poza pe tricou ... depinde ce fel de tricou vrei: poza cu tine poza cu pr tai, mesaj orice si e cam 150 de mi un tricou desta

p.s revin cu o poza cand o sa mearga ****

l.e http://img234.imageshack.us/my.php?image=45694bd78d83cdsc08186fh2.jpg eram putin ametit :D

Link to comment
Share on other sites

^ Copile, pe acest forum NU e incurajat spamul. Treci inapoi in grota ta si lasa-ne. Nu e primult post in care spamezi. Rog un moderator sa faca ceva, devine stresant <_<

@OT: De obicei, cand te duci sa imprimi ceva, au un calculator cu o gramada de poze/sigle/scrisuri/simboluri sa iti poti alege.

Link to comment
Share on other sites

daaaaaaaaaaaa, ms, stiam ca au aia, dar eu vroiam ceva... cu subinteles, si speram, ca ati vazut, sau stiti voi ceva... deaia am intrebat, ca ma duc acolo, si belesc ochii la poze... or avea aia cateva mii :blink:, am vazut parca in sora din cluj, dapoi acolo nu era nik interesant... speram sa gasesc pe net ceva :))... poate stiti totusi :))

si da ma fane, interesant ce scrie pe tricoul tau, dar as vrea ceva mai elaborat... si clar ceva obraznic, numa sa nu se prinda tot prostu :)) :error: cam multe imi trebe mie :))=))

Link to comment
Share on other sites

eu vroiam ceva... cu subinteles, si speram, ca ati vazut, sau stiti voi ceva...

Hmm incearca cateva din zicalele : (poza daca vrei gandestete tu)

1. Dragostea eterna dureaza 3 luni.

2. Nu te baga in lumea drogurilor.....suntem si asa destul de multi

3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca ... sa isi dezvolte ambele calitati.

5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

6. Pestele care lupta impotriva curentului....moare electrocutat.

7. Nu este important sa castigi...este important sa-l faci pe celalalt sa piarda

8. Nu sunt complet inutil....cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii

9. A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

10. Cel mai important nu este sa stii ... mai important este sa ai telefonul celui care stie

11. Eu nu sufar de nebunie ... ma bucur de ea in fiecare minut.

12. Este bine sa lasi bautura ... insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

13. Banii nu fac fericirea....o cumpara gata facuta.

14. Inteligenta ma urmareste.....dar eu sunt mai rapid.

15. Fugi de tentatii.....dar incet sa te poata ajunge.'

16. Exista o lume mai buna........ dar este foarte scumpa.

17. A studia inseamna a te indoi de inteligenta colegului de birou.

18. Daca o pasarica ti-a soptit ceva.....atunci inseamna ca ai inebunit,pentru ca pasarelele nu vorbesc.

19. Munca nu a omorat niciodata pe nimeni......dar de ce sa risti?

20. Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc.

21. Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi......trage si impinge.

22. De ce sa bei si sa suferi ....cand poti sa fumezi si sa zbori?

Cam astea le am prin calc...

BTW : se gasesc centre(magazine..ce o fi) de gravat bijuterii prin jud. C-ta?(sau cat de cat , prin apropiere) :P

Link to comment
Share on other sites

guys ca sa nu mai fac un alt topic cu tricouri imprimate ... unde naiba pot face si eu un tricou custom adica un tricou unde sa pot pune o poza facuta de mine (am o poza modificata in photoshop super belea si vreau sa o pun pe un tricou) . Tx and yes i'm a big noob cand vine vorba de tricouri personalizate :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...