Jump to content
Lancelot

Ce va asteapta vara asta?

Recommended Posts

ca doar nu crezi ca ma duc in vacanta ca sa stau pe net :|

tocmai de aia ma duc, sa scap de calc, sa nu ma intereseze nimic etc

Ma refeream ca daca, cumva, din greseala, as ajunge p`acolo cateva zile ... sa vb. pe mess/telefon etc ! :D

Oricum vedem noi ce si cum ! :D

Sa imi iau masina prima oara ! :)

Link to comment
Share on other sites

vara ce vine pentru mine: phhh... not big deal-> Comp -> Fotbbal -> Inot -> Munte -> Mitinguri prin sibiu, predeal, brasov, -> Cu parintii... -> CS la greu -> Teme in prostie -> Cursuri de tenis -> colegi,colege -> poate si un ja -> zugravit la scoala =)) -> cam atat... a si multa , multa mancare si sucuri si bee... inghetata :D

Link to comment
Share on other sites

eh...munca...dar in concediu ori un roadtrip in europa (daca am bani destui..), ori niste ture pe la mare pe aici...sau cel mai probabil zac in bucuresti si banii ii strang pt un aparat foto.

Link to comment
Share on other sites

vara asta ...hmm...scoala de soferi, scoala de dj ( unde o sa practic pe niste denon-uri infecte :( ) bulgaria cred....sau daca nu raman la nisipurile noastre din romania :P si foarte posibil o sa vina si o masina :) oricum o sa treaca foarte repede...la anu' a12a...bac....shit...

Link to comment
Share on other sites

Sa ma pun sa lucrez ... in nici un caz. S-a anuntat ca va fi cea mai calduroasa vara din ultimi 50 ani asa ca eu am planuit sa ma duc la mare , la munte DAR locul unde vreau sa ajung cel mai mult , si unde o sa si merg in vara asta : CAIRO ca sa vad piramidele. Pur si simplu i love ancient Egipt :X

Distractia e in toi vara asta. :beer:

Link to comment
Share on other sites

... eu am planuit sa ma duc la mare , la munte DAR locul unde vreau sa ajung cel mai mult , si unde o sa si merg in vara asta : CAIRO ca sa vad piramidele. Pur si simplu i love ancient Egipt :X

Mah in primul rand "NE" asteapta sesiunea dupa aia nu o sa ne abtinem noi sa nu merem pe undeva prin ceva excursie fie si in Kosovo da` merem :D sau in cel mai rau caz la bowling :D ....iar despre planurile mele particulare vara asta nu mai lucrez macar sa ma bucur si eu de o vara inainte sa schimb prefixu :( is batraaaan :(( in fine sa vina vara ca atunci facem planurile : crish :wub: (cu asta incepem)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mafia@SPAIN@

Vara asta , ma asteapta ROMANIAAAAAAAAAAAA dupa 5 ani de tras in juguri in SPANIA .Cred ca ma voi speria de ce va fi in Romania :P

oricum wish me luck

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...