Jump to content
7Sev

Paypal in Romania

Recommended Posts

fratilor , Romania a fost acceptata ? Se pot face plati acuma cu Paypal si din Romania ?

De ce va intreb asta ... take a look here :

http://img523.imageshack.us/img523/262/paypalromaniamq5.png (pot pune o poza mai clara daca este nevoie)

Site-ul este autentic , cel oficial iar screenshot-ul l-am primit de la un prieten care mai nou cica s-a si folosit de serviciile Paypal nefiind nevoit sa plece in strainatate ... pe scurt , din ce mi-a spus el , Paypal este si in Romania .... . E adevarat ? Pe site-ul oficial am vazut ca Romania face parte din "Growing Paypal Communities" si am inteles ca inca are nistre restrictii insa se poate folosi in mare parte serviciile Paypal :) .

Link to comment
Share on other sites

paypal... este un mod de a plati online de pe card pe card sau altele..pe ebay toate afacerile se fac in acest fel.este cel mai sigur mod de cumparaturi online in momentul actual.

astept acest lucru de 1 an de zile si vad ca insfarsit este posibil :yupee:

Link to comment
Share on other sites

Poi pentru cei ce nu stiu ce e PayPal, este un e-bank! foarte stas ca s-a facut si pt romani acum ca de mult astept asta :D , nu mai trebe acum macar sa ii spun matusii din strainezia sa imi faca "BIZNISURILE"

Link to comment
Share on other sites

hooray. acum hotii online nu vor fura numai de la striani ci si de la noi. again, hooray.

Cred ca glumesti , Romania este inamicul public numarul 1 al lui Pay-Pal si E-bay . E vai de ei nu vai de noi .

Link to comment
Share on other sites

Cred ca glumesti , Romania este inamicul public numarul 1 al lui Pay-Pal si E-bay . E vai de ei nu vai de noi .

hooray pt asta!!! Traiasca hackeri din Romania :hello::hello::hello:

..Msg pt hackerii romani : pe noi ne lasati in pace , nu?:P

Link to comment
Share on other sites

Cred ca glumesti , Romania este inamicul public numarul 1 al lui Pay-Pal si E-bay . E vai de ei nu vai de noi .

well da, dar acum vor fi si romani care vor folosi cardurile pentru cumparare online, therefor si carudile lor vor putea fi accesate de hacker. right?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...