Jump to content
L!nuX

CERF 2007

Recommended Posts

A inceput CERF-ul , azi a fost prima zi . Parerea mea este ca IN ROMANIA SUNT FETE BETON !!!! :D

Dupa ce am reusit sa imi dezlipesc ochii de pe fete am trecut pe la standuri . Pot sa spun ca Vodafone ca in fiecare an are printre cele mai frumoase standuri ( pacat ca la hostess sunt 0 ) . Cele mai tari fete se pare ca anul acesta sunt la Ultra Pro ( nu neaparat frunoase da' inalte si dezbracate :P )

Multe standuri , multe firme , multe fete , cam asa as descrie CERF-ul de anul asta .

standuri care mi-au placut

- Vodafone - Mare , colorat , sunet f bun , inedit , masina de F1

- Romtelecom - Nu imi place reclama , e cea cu tevile ale si cu ala pe bicicleta , insa realizarea standului e deosebita

- Dolce - nu impresionat , mic dar f colorat

- LG - se vad impecabil plasmele expuse , da f bine

standuri care nu mi-au placut

- Orange - mare , gol , alb ( cam asa poti sa descrii standul Orange )

- Sony - imbarligat , pare neorganizat

Mai era o firma care avea cac si monitoare Apple ( I MAC ) , cele mai tari monitoare sunt , se vedeau impecabil , lacrima

Maine mai dau o tura si revin la acest thread cu poze ( multe cu fetele ) si cu noi opinii :P

Care a fost la CERF sa isi spuna pararea pe aici :)

LE : am reusit sa aduc si niste poze

IPB Image - standul Vodafone

IPB Image- masina de la standul vodafone

IPB Image- standul RomTelecom

IPB Image- standul Orange

IPB Image - standul RCS- RDS

Link to comment
Share on other sites

cerf era foarte apreciat, de mine, cand avea competitiile de jocuri. Acum vreo 2 ani a fost una de CS si una de COD. La standul CS au venit baietii de la TEG, s-au facut campionate de 2vs2, a fost caterinca, dar acum? Decat sa merg doar sa vad niste produse, pe care le vad la orice googlesearch, mai bine fara.

Link to comment
Share on other sites

La ultra pro s-au pus niste simulatoare ( volan + pedale ) Logitech , la care te poti juca , la un stand este un un simulator F1 foarte bun , te baga intr-o masina si in fata ai o plasma nesimtita .

Sa fim seriosi ca daca te duci la CERF sa te uiti doar la produse este GAY !!

CERF = haven on earth = girls and toys 4 boys :P

Link to comment
Share on other sites

E bine ca-l avem pe linux, sa se ocupe de CERF`s girls, si pe linkmania :D

Cel mai mult imi place cum arata standul Romtelecom. Au fost foarte inventivi, spre deosebire de celelalte standuri :)

Link to comment
Share on other sites

hahahahahah si cand ma gandesc ca la Vodafone am fost sa le instalez netul =))

am fost in zilele precedente cand totul era aproape gata si le-am instalat netul... pot sa spun ca dedesubtul tuturor reclamelor si lucrurilor frumoase .. sunt multe lucruri urate

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum a fost pana acum, dar azi la standurile dolce si cosmote se arunca cu premii in lume, cartele, tricouri, iPoduri, sepcutze si poze cu fetitele alea imbracate frumos ;;)

Link to comment
Share on other sites

sincer eu anul asta nu mi-am mai batut capul sa merg deoarece anul trecut am cam fost dezamagit insa sunt de acord cu un singur lucru :

Romanian Girls ROCKS !!! :nanana: (majoritatea oricum)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...