Jump to content
napstar77

Paris Hilton merge la inchisoare

Recommended Posts

Cuvintul pe care il cauti nu e rebela

Idioata ? Rasfatata ? Inculta ? Nesimtita ? Ingamfata ? Egoista ? si lista poate continua :)

Cat despre asta...asa ii trebuie, se crede mai presus fata de altii pt ca are ceva pt care nici nu a muncit ! Mori, jivina !

Link to comment

Drunk b**** este cuvantul pe care o descrie cel mai bine...dar totusi, nu cred ca va ajunge la inchisoare. Este vorba de publicitate personala.

Dupa un album solo de slaba calitate, trebuia sa inventeze ceva nou. In acest caz este vorba doar despre reclama :) ... nimic nou!

Link to comment

damn .... ce e o luna de puscarie ? macar de ar face puscarie sa o tina pe apa si seminte si la desert cate o bataie si asta minim 1 an

prea multe isi permit odraslele astea de miliardari chiar si la noi in tara fara sa fie pedepsiti

Link to comment

Nu poti recapata ce nu ai avut niciodata .

vai... silly me cum am putut sa o jignesc pe infama Paris... am uitat ca asaceva nu are... :dooh:

@ beethoven: tie iti place cum canta? I surely don't (si ce nu imi place nu e bun :P )

Link to comment

@ beethoven: tie iti place cum canta? I surely don't (si ce nu imi place nu e bun :P )

Chiar crezi ca am ascultat? Nici macar la "celebrele" ei inregistrari pasionale nu m-am uitat. Am vazut si eu vreo 2 - 3 poze (uneori mai navighez si cu "open all popups" ) si cam atat. Neinteresant. :P

Link to comment

Chiar crezi ca am ascultat? Nici macar la "celebrele" ei inregistrari pasionale nu m-am uitat. Am vazut si eu vreo 2 - 3 poze (uneori mai navighez si cu "open all popups" ) si cam atat. Neinteresant. :P

atunci d c ii iei apararea? n-ai auzit ce tampenii a facut si a scapat doar cu un mic avertisment?

asaceva nu e normal...

Link to comment

atunci d c ii iei apararea? n-ai auzit ce tampenii a facut si a scapat doar cu un mic avertisment?

asaceva nu e normal...

Ii iau apararea? =))=)) Probabil nu mi-am dozat corespunzator sarcasmul... :(

Imi musc limba inainte de a lua apararea cuiva care incalca legea si rade in nas tuturor pentru ca are sacul de bani (sau imunitate, daca ne uitam in ograda nationala a bautorilor la volan).

Link to comment

Ii iau apararea? =))=)) Probabil nu mi-am dozat corespunzator sarcasmul... :(

Imi musc limba inainte de a lua apararea cuiva care incalca legea si rade in nas tuturor pentru ca are sacul de bani (sau imunitate, daca ne uitam in ograda nationala a bautorilor la volan).

deci... nu stii sa minti :naughty: ... Paris Hilton lover :whistle:

Link to comment

deci... nu stii sa minti :naughty: ... Paris Hilton lover :whistle:

O daaa :D O mai iubesc si pe Moni, sa nu uitam. Sue me :nanana:

Macar de spuneai de Anne Nicole Smith (pacat ca a murit).

In schimb recunosc ca imi plac hotelurile Hilton. Au o prestanta aparte. :right:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...