Jump to content
THuG-Radu

New Gather in Town. (Oradea).

Recommended Posts

Radu, am niste intrebari:

- pana la ca stati?

- daca plecati din Emporium, incotro va indreptati?

O sa fiu plecat din oras, si nu stiu la cat ajung ;)

Daci , dupa ce mancam ca :@) , si ne alcolizam calumea o sa ne indreptam incet da sigur catre un internet sa tragem de-un cs :gun:

Link to comment
Share on other sites

Radu, am niste intrebari:

- pana la ca stati?

- daca plecati din Emporium, incotro va indreptati?

O sa fiu plecat din oras, si nu stiu la cat ajung ;)

Orele 18:00-21:00 poate 22:00 in emporium, dupa care in gaming banuiesc ! :) Pana la cat stam si pe acolo, nush ! :D

Link to comment
Share on other sites

ete ca-s primu cu parere dupa gather ...spre deosebire de prietenii nostrii din craiova la gatherul nostru s-au adunat vreo 20+ cred ca nu i-am numarat da` erau destul de multi ....pizza gustoasa ca de obicei ...distractie pe cinste....@ net ne-am distrat :D si nuah eu cu Radu, Dumi, Finish,Decedatu, si Speed....nush cum :-j (vasi) am mers @ o bere (mai multe) la un gather prelungit si nuah Dumi l-a batut pe Decedatu si pe Radu ( cu bulan =)) ) cu o singura mana la biliard gg Dumi valoarea ta valoarea ta nu o are nimenea :wub: ...apropo "angajat 2 beri" :rofl1: prea tare

Concluzii dupa primu meu gather ....In mod sigur ma duc la urmatoruuuuu

Link to comment
Share on other sites

Hai sa vedeti o varianta mai detailata umpic a Gather-ului din Oradea din data de 26.05.2007. Coordonare tipic ardeleneasca bine inteles. De pe forum era stabilit sa ne intalnim la ora 5 , iar majoritatea stiau ca e de la 6 P.M. Nu-i nici un bai , ne-am indreptat inspre Pizza Emporioun(Eu , garf si Money) pe la 5 , la 5 jumate am fost acolo. Buuuuun coboram noi jos si am vz vreo 3 mee unite. Ok , am venit noi , am mai unit o masa , iar apoi inca una. Cred ca deja chelneritele alea se gandeau deja cu cat sa ne taxeze in plus :)))))

Cum ne-am pus jos , primu lucru care-l puteam face bine inteles "3 Beck`s si o pizza". Dupa vreo 2 beri , si cam 3 ore petrecute in pizzerie(unde dumi s-o distrat pe seama chelneritei "angajaaaaaaaaaaaaat!") ne-am mutat in Gamerz`. Acolo am tras de-un lan de vreo o ora/doua. Mai apoi am vrut sa mergem la strand , da nu mai stiu cine o zis ca o sa tune si fulgere si furtuna bla bla , asa ca am decis sa mergem in fost Club Space(eu , dumi , Radu , sefu_bancii , Finish si SpeedMan) la inca o berica. Am ajuns acolo pe la 12 sau cat o fost ceasu , si am stat cam pana pe la 4. AM baut fiecare cot la cot , inca vreo 4 5 Beri , am jucat biliard(dumi in paralel si table) unde eu i-am tunat pe 3 , iar dumi ne-o tunat pe toti(pe mine si pe Radu cu o mana =)))). Apropo o facut pariu cu Radu ca nu-l bate cu o mana , asa ca la sfarsit Radu o facut 40 de flotari , iar de acum inainte nu mai are voie sa ii zica dumi , doar Nenea dumi . AM apucat sa filmez o sesiune de umilinta , vezi

. Apropo am scapat tacu din mana de cateva ori , fix cand sa lovesc bila , dar nu stiu din ce cauza. Dani o sa posteze pozele , ca el o venit cu aparatu.

Daca cumva am scris gresit , sry , eu nu mai citesc inca odata ce am scris ca ma doare capu ca naiba.

:beer:

Link to comment
Share on other sites

Hai ca m`am trezit si eu ! :D

Am ajuns si eu la gather pe la 17:40 si la 18:20 a trebuit sa merg la un priveghi si nu am ajuns inapoi decat la ora 8, cand deja toti erau satui si vroiau CS si s`au tirat in gaming cafe la CS. Am mai ramas atunci in emporium eu, Joker, NENEA dumi, sefu_bancii, Finish, SebyCry,Smok3 si Noaptea. Am mai ras acolo de numa, dupa care ne`am tirat si noi in gaming Cafe la un LAN. Am apucat sa joc si eu aproape 1 ora, dar cu mouse`u de acolo, n`am apucat sa dau SF`uri ! :< Dupa LAN, NENEA dumi a zis sa mai mergem la o berica si ne`am adunat eu, NENEA dumi, sefu_bancii, Finish, SpeedMan si DeCeDaT si am mers la o berica, care s`a prelungit pana la 4:30 dimineata ! :D Am jucat biliard si eu am fost singuru care a avut curaj sa joace pe pariu cu NENEA dumi, pariul fiind : daca el castiga bag 40 de flotari si ii spun NENEA dumi de acuma, daca, castig eu, baga el 40 de flotari si imi spune DOMNUL Radu de acuma ! :D ehh, a avut noroc, a castigat (a doua oara) din greseala mea ! :D

A fost foarte tare si urmatorul gather va fi prin IULIE, care va fi mult mai tare ca si cel de acuma, garantat ! :)

Link to comment
Share on other sites

Super Tare Gather`u :X:X:X

Pacat ca nu am venit si eu la berica prelungita cu voi da trebuia sa ma intalnesc cu ceva prieteni :(

GG ALL Pentru Atmosfera :*:* :X

P.S. Radu eu facem 50 de flotari :-"

Link to comment
Share on other sites

Deci sa inteleg ca de data asta gatheru Oradea o fost MULT mai tare decat cel din Craiova ! :->

Asteptam pozele de la Dani, pt. ca eu la pizza am lipsit cand am fost distractia ! :<

A trebuit sa merg la priveghi cu SebyCry. Acuma am venit de la inmormantare ! :< R.I.P. Denisa ! :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

hahahahahha super pozele daniii , pacat ca n`ai venit cu noi la biliard , aveam mult mai multe poze. Mie filmumetu imi place , cu numaratoarea lu` zumi :))))

P.S. eu is ala cu tricou "Sunt mandru ca sunt ardelean". si chiar is mandru :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...