Jump to content
POLAND

Sfarsitul lumii

Recommended Posts

...:-? eu credeam k este Judecata de Apoi....sau mi-a scapat ceva?:Doricum..chiar cred ca sfarsitul lumii va veni din partea oamenilor...ne autodistrugem prin atatea razboaie inutile si experimente si tehnologii pe care suntem incapabili sa le controlam pe deplin ..plus dezastrele biologice care se extind pe zi ce trece..

se pot evita..dar sunt interese cva mai puternice decat vointa catorva oameni

personal, cred k nu mai e chiar asa mult, dar nu vreau sa ma gandesc....wtf life's short.. ;)

how short? lasa ca omul se adapteaza usor la mai toate situatiile avand in vedere nivelul tehnologic la care am ajuns.

ps: chiar nu are sens sa discutam despre sfarsitul lumii, daca el nu va veni sub forma de un asteroid in urmatorul veac, nu va mai veni in urmatorii 1000 de ani deoarece omul va putea sa se apere de astfel de dezastre

pss: a crede inseamna a te pierde in... nimic

Link to comment
Share on other sites

Guest Zedow

yo cred k o sa ne bage un mare ingerash intr-o sala si ne arata tot ce am facut in viata si apoi fie te duci in iad fie in rai

Link to comment
Share on other sites

eu as fi cel care ar declansa al treilea razboi,just for the sake/cause of extinction,macar alte miliarde de specii ar avea liniste daca noi nu am fi si am tot evoluaDa e sadic,dar daca ne uitam cat am exterminat pana acuma...nici nu e asa de sadic

Nu e sadic , e prostie =)) . Adevaru' e ca daca incepi un razboi nuclear si ne ducem draq cu toti , crezi ca "alte miliarde de specii" nu ne urmeaza calea ? eu zic ca toate "miliardele de specii" o sa se duca naibi o data cu noi .

Eu zic ca sf lumii e ceva personal . Adik sfarsitul lumii (mele) e atunci cand eu voi muri (GAME OVER= sfarsit :P )

Link to comment
Share on other sites

Guest Zedow

Off:Cred k ar rebuii sa facem un topic de cum ne-ar placea sa murim (jeezus isi face berea efectul)

ON:Totusi o specie va supravietuii:Gibonii!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Zedow

Mie mi-ar placea sa mor pt tzara...ceva de genu soldatul matei a ramas singur fara gloantze impotriva a 100 de rusi,cuprins de tampenie soldatul matie scoate incarcatorul cel gol si ila runca in capul unui comisar rus care din intampalre arunca o grenada...(Unchimiu a murit in rusia secerat de mitraliera pt k la mancat in cur sa iasa din transeu)

Anyway Gibonii sunt: http://images.google.ro/imgres?imgurl=http...ficial%26sa%3DG

Link to comment
Share on other sites

e nasol daca stati sa va ganditi la ce va asteapta dupa moarte :| adica daca ne luam dupa filmele alea de sunt pe dc "viata dupa moarte" care are cam 1 ora filmul cine vrea poate sa il ia k e interesant vedeti cum sufletul fonstru iese din trupul nostr in timp ce in jurul nostru plang toate rudele :| n shit, totusi dupa moarte raman la varianta mea ca o sa fie chestia aia dintre rai si pamant "purgatoriu" unde o sa vedem ce am facut toata viata noastra si chesti :)

Link to comment
Share on other sites

vedeti cum sufletul fonstru iese din trupul nostr in timp ce in jurul nostru plang toate rudele :| n shit, totusi dupa moarte raman la varianta mea ca o sa fie chestia aia dintre rai si pamant "purgatoriu" unde o sa vedem ce am facut toata viata noastra si chesti :)

Asa sa ne ajute Dumnezeu ! chiar daca o sa fie greu , nu as vrea ca totul sa se sfarseasca :(

Link to comment
Share on other sites

Guest jacobs007

Moamaaa stiti cum o sa fie?Vine un bau bau mare..si ne mananca pe toti =))=)):hello:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...