Jump to content
Legacy

Ce facem de Sf. Pasti ?

Recommended Posts

Nu prea am timp pt. biserica...dar as merge.

Faza cu daca am incercat sa fiu bun...am incercat dar nu a mers ..3 min am fost bun apoi m-am batut cu unu si ne-am cam dato unu la celalalt.

This is teh life.... :comp1:

Link to comment
Share on other sites

Dragilor asa cum am intrat in Saptamana Mare vreau sa va zic ca e "saptamana patimilor" iar punctul culminant nu e atunci cand aspiri in camera sau stergi praful ci cand bati covoarele ....sa le bata cine le-a infiintat .....asa ca dupa chinurile astea vineri e Vinerea Mare si doooormm ....apoi sambata voi incerca sa-mi conving parintii vreo 3 ore ca n-are rost sa ma duc la biserica ....ei se vor certa pe tema asta si tata va ramane acasa sa se uite la 0Tv ......iar eu va trebui de nevoie sa ma duc la biserica sa am grija sa nu se piarda mama....asa ca dupa atatea probleme voi ajunge acasa cu o lumanare si ma voi pune la cs .....Paste Fericit si sarbatori fericite

Link to comment
Share on other sites

Dragilor asa cum am intrat in Saptamana Mare vreau sa va zic ca e "saptamana patimilor" iar punctul culminant nu e atunci cand aspiri in camera sau stergi praful ci cand bati covoarele ....sa le bata cine le-a infiintat .....asa ca dupa chinurile astea vineri e Vinerea Mare si doooormm ....apoi sambata voi incerca sa-mi conving parintii vreo 3 ore ca n-are rost sa ma duc la biserica ....ei se vor certa pe tema asta si tata va ramane acasa sa se uite la 0Tv ......iar eu va trebui de nevoie sa ma duc la biserica sa am grija sa nu se piarda mama....asa ca dupa atatea probleme voi ajunge acasa cu o lumanare si ma voi pune la cs .....Paste Fericit si sarbatori fericite

Taci ma. Vi cu mine si cu trupa de shoc la biserica si facem show iara =))

La noi, noaptea de inviere inseamna : mers 20 de inshi de la bloc in biserica, urcat sus la etaj, facut caterinca pana picam pe jos de ras, stat 1 ora inauntru, iesit afara, fumat, beut, intrat n`apoi in biserica, stat la uns, plecat n`apoi la bloc, dupa care n`apoi la beut ! :D

Link to comment
Share on other sites

Cred ca este ultimul/penultimul post al meu,2 sapt o sa fiu la tzara ... si va urez cu aceeasta ocazie un Paste Fericit! si sa spargeti cat mai multe oua si sa va aduka iepurashul ce vretzi voi! :)

Happy Easter

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...