Jump to content
exp_boy009

anti guta

Recommended Posts

http://img78.imageshack.us/my.php?image=terminator307pd4.jpg

=)) =)) =)) =))

daca nu ascultati manele si sunteti anti-manele postati aici si puneti si voi poze cu guta sa imi bat joc de ele!!=))

acea poza eu am facut-o!! :D si nu uitati jos cu guta ca e maimuta!!

Link to comment
Share on other sites

yo man!! esti manelist???!!! manelele sunt expirate!!orice taran care are un pic de voce merge bate de 2 ori din degete si spune trei cuvinte si gata..... :blink: ...aiai e muzica??si se mai lauda guta ce e pe sistem turbo!!pai eu am desenat ce a spus guta!!l-am desenat pe sistem turbo =)) =)) =)) =)) ascultati ce vreti dar eu atata zic!! JOS MANELELE!!=))

Link to comment
Share on other sites

yo man!! esti manelist???!!! manelele sunt expirate!!orice taran care are un pic de voce merge bate de 2 ori din degete si spune trei cuvinte si gata..... :blink: ...aiai e muzica??si se mai lauda guta ce e pe sistem turbo!!pai eu am desenat ce a spus guta!!l-am desenat pe sistem turbo =)) =)) =)) =)) ascultati ce vreti dar eu atata zic!! JOS MANELELE!!=))

Tu citesti ce scrie aNNa- inainte de a raspunde?

Manelele sunt expirate .... Inteleg ca acum 4-5 ani cand erau "marfa" :P te numarai si tu printre sustinatori, dar acum nu mai e la moda asa ca

JOS MANELELE!!
:right:
Link to comment
Share on other sites

si mie mi se pare la fel.. din kte stiu eu, din propria viata, am observat k 80% din tarani sunt manelisti, iar 20% nu asculta muzica deloc. iar cei de la oras care asculta manele sunt cam inculti sau asemenea taranilor. cu niste exceptii.. .. care mai asculta si manele, si altele.. mai merge.

:hello:

Link to comment
Share on other sites

pai eu in viata mea nu am ascultat maneleeee....daca ascult mai mult de 5 min imi vine sa sparg tot!!ati auzit de 50 cent sau eminem sau alt fel de muzica?? :D ...am un program si anti manele si e foarte bun!!! :cool2:

daca il vad pe guta ii voi spune ca este un taran manelist prost!!daca il prind vreo data ii arat eu mod TURBO de nu are pe unde sa fuga !! :violent1: :violent:

Link to comment
Share on other sites

yo man!! esti manelist???!!! manelele sunt expirate!!orice taran care are un pic de voce merge bate de 2 ori din degete si spune trei cuvinte si gata..... :blink: ...aiai e muzica??si se mai lauda guta ce e pe sistem turbo!!pai eu am desenat ce a spus guta!!l-am desenat pe sistem turbo =)) =)) =)) =)) ascultati ce vreti dar eu atata zic!! JOS MANELELE!!=))

tu pari a fi manelist :naughty:

Link to comment
Share on other sites

tu pari a fi manelist :naughty:

mah eu nu sunt manelist mai bine imi dau foc!!LOL de ce am mai deschis topicul asta daca eram manelist???pai omule deaia l-am deschis ca sa le arat oamenilor cat de proasta calitate sunt manelele si sa asculte si ei alta muzica!!eu sunt fan 50cent sau eminem!! :bananadance2: :banana: :cool2:

MAH NU UITA NU SUNT MANELIST AI INTELES!!E DESTUL DE CLAR!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

pai aia e muzica misto!!nu 1 manelist cu capu mare care urla de 2 ori si gata !!sunt cei mai tari si mai recent toti sunt pe turbo =)) =))

SUNT:

fan 50 cent sisu&puia B.U.G Mafia etc.....

No offence "prietene" ... Da'... Cati ani ai tu? (nu-s manelist, in caz ca-ti trece prin minte).

Link to comment
Share on other sites

Pun pariu ca daca te duci la un baieram/majorat si se baga o manea si te ia o gajica la dans , tu ii spui ca nu dansezi ca nu ti plac manelele,hai sa fim seriosi...

sau daca te opreste guta pe strada si ti da 100 $ daca strigi forta guta , tu nu strigi nu ? hai bafta.

Link to comment
Share on other sites

mah in primul rand eu pe huta ma fac ca nu il vad ....

2 daca imi da 100 euro nu-mi trebuie!!!! bani la mine nu sunt problema

3 daca e o manea si ma cheama o fata la dans mai bine ma arunc de la etaj decat sa dansez pe asa ceva

ce vreti sa dansez numa eu printre tiganii!!deci impreuna cu prieteni mei am facut un test !!am mers la un club misto si nu era gram de manelist (adica prosti si tarani) si nici nu au cantat manele in noaptea aia dar daca mergi la orice cort canta manele!!!!

4 50 cent nu e manelist!!cine a spus asta are mintea ingusta!!

ASA CA MENELELE SUNT LA GUNOI SI TREBUIE CINEVA SA DEA Empty Recycle Bin !! :violent:

Link to comment
Share on other sites

mah in primul rand eu pe huta ma fac ca nu il vad ....

2 daca imi da 100 euro nu-mi trebuie!!!! bani la mine nu sunt problema

3 daca e o manea si ma cheama o fata la dans mai bine ma arunc de la etaj decat sa dansez pe asa ceva

ce vreti sa dansez numa eu printre tiganii!!deci impreuna cu prieteni mei am facut un test !!am mers la un club misto si nu era gram de manelist (adica prosti si tarani) si nici nu au cantat manele in noaptea aia dar daca mergi la orice cort canta manele!!!!

4 50 cent nu e manelist!!cine a spus asta are mintea ingusta!!

ASA CA MENELELE SUNT LA GUNOI SI TREBUIE CINEVA SA DEA Empty Recycle Bin !! :violent:

Poti spune ce vrei, modul tau de exprimare (si de gandire) aduce a manelist convins =))=))=)) Poate ca in mod exceptional nu iti place stilul de muzica, dar atat :P

Link to comment
Share on other sites

Poti spune ce vrei, modul tau de exprimare (si de gandire) aduce a manelist convins =))=))=)) Poate ca in mod exceptional nu iti place stilul de muzica, dar atat :P

asa ziceam si io :P , cam asta da el de inteles dupa modul scrierii :dooh:

Link to comment
Share on other sites

ok oamenilor bine bucurati-va de manele voastre!!Tot ce spun e nu ascul manele...credeti ce vreti...adunatura de manelisti eu am zis de poza nu de manelisti dar voi ati deschis subiectu cu tu esti manelist!!

nu sunt manelist si mai taceti mah copiilor din gura ca nu va dau mai mult de 12 ani fara suparare!!

asa ca :closed:

Link to comment
Share on other sites

ok oamenilor bine bucurati-va de manele voastre!!Tot ce spun e nu ascul manele...credeti ce vreti...adunatura de manelisti eu am zis de poza nu de manelisti dar voi ati deschis subiectu cu tu esti manelist!!

nu sunt manelist si mai taceti mah copiilor din gura ca nu va dau mai mult de 12 ani fara suparare!!

asa ca :closed:

Iti sugerez sa editezi postul si sa scoti acel emotion deoarece doar moderatorii au voie sa il foloseasca :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...