Jump to content
Mr.Master

Tehnologie extraterestra in lupta impotriva poluarii?

Recommended Posts

Fostul ministru canadian al apararii Paul Hellyer (83 de ani) a lansat un apel guvernelor lumii, prin intermediul cotidianului Ottawa Citizen, in care le cere acestora sa dezvaluie ceea ce stiu despre tehnologia extraterestrilor cu scopul de a eradica schimbarile climatice, informeaza AFP. "Unii dintre noi credem ca unele guverne stiu multe, iar aceasta ar putea fi suficient pentru salvarea planetei noastre", a declarat Hellyer. ...

Link to comment

ce legatura are dumnezeu cu topicu asta ?

@ot vrajeala :/ nu aveau ce face si au lansat o stire " bomba "

nu aveti dreptate!

Este precum teoria relativitatii al lui Einstein!

La fel americanii se zice, ca au capturat extraterestrii si le-au imitat tehnologiile!

Link to comment

ce legatura are dumnezeu cu topicu asta ?

@ot vrajeala :/ nu aveau ce face si au lansat o stire " bomba "

Uite cat se poate de simplu:

Pe dzeu nu lo vazut nimeni si exista doar o carte care zice ca exista.

Nah nici de la extrateresti nu avem poze care sa putem zice da is 100% reale da exista pozele alea si alte documente despre ei.

Nah acuma tot ce conteaza aicea e ce poti tu sa accepti si ce nu poti sa accepti.

Poti sa accepti ca exista dzeu doar ca scrie acolo,sau nu.Same si pt extrateresti.

got it?:)

Link to comment
Guest Blaidy

xtm dumnezeu nu are legatura cu threadul asta, dumnezeu nu are legatura cu nimic ...

Tu esti chiar dus daca ai gandit doar pentru cateva secunde ca americanii chiar au capturat extraterestrii. Filmuletul ala de la Roswell (cred ca am scris gresit) era doar o pacaleala imensa ...

Nu ne trebuie tehnologie extraterestra pentru poloare :|

Link to comment

xtm dumnezeu nu are legatura cu threadul asta, dumnezeu nu are legatura cu nimic ...

Tu esti chiar dus daca ai gandit doar pentru cateva secunde ca americanii chiar au capturat extraterestrii. Filmuletul ala de la Roswell (cred ca am scris gresit) era doar o pacaleala imensa ...

Nu ne trebuie tehnologie extraterestra pentru poloare :|

Si ba da are legatura lol ,daca tu esti prea credincios sa nu poti sa accepti o comparatie de situatie asta e treaba ta:)

Just for the record sa nu existe oameni ca tine care sa dea reply dinastea,yo nu cred in nimic ce nu vad:) sau nu stiu ca exista vreo dovada clara:)

Eu ziceam doar ca daca au vreo tehnologie de oricare,sa o foloseasca pt ca pamantu se duce de rapa se largesc gauriile din stratu de ozon si etc..

E ironic ca daca asa se tine o sa se intample fix invers decat cum ar trebui.Daca asa o sa continue soarele o sa ne prajeasca pe toti:)...dar daca nu..oricum peste nush cati ani miliarde sau etc soarele oricum o sa se stinga,si o sa murim toti de frig:)

Anyway dont realy give a damn si asa no sa traiesc pana atunci:)

p.s sa nu incepeti sa imi explicati careva de religie stay on topic:)

Link to comment

Nu deviati de la subiect

Dumnezeu a fost vazut prin Duhul Sfant cand a fost botezat Iisus... reveniti la subiect

bine, dute cu Domnu' atunci. 8-|

Link to comment

Mi se pare penibil modul in care de la extraterestrii ati ajuns la Dumnezeu...

anyway...despre stire, Mr.Master, te rog data viitoare sa incerci sa urmezi stirea oficiala ci nu un copy paste de pe un site...

Fostul ministru canadian al apararii Paul Hellyer (83 de ani) a lansat un apel guvernelor lumii, prin intermediul cotidianului Ottawa Citizen, in care le cere acestora sa dezvaluie ceea ce stiu despre tehnologia extraterestrilor cu scopul de a eradica schimbarile climatice, informeaza AFP. "Unii dintre noi credem ca unele guverne stiu multe, iar aceasta ar putea fi suficient pentru salvarea planetei noastre", a declarat Hellyer. El a cerut sa fie facuta publica tehnologia extraterestra obtinuta in urma prabusirii pe Pamant a mai multe OZN-uri, ca de pilda la Roswell (New Mexico, SUA) in 1947. Fostul ministru s-a declarat convins ca tehnologia extraterestra va permite eliminarea combustibililor fosili in maximum o generatie. Paul Hellyer si-a surprins compatriotii afirmand in 2005, in cursul unei conferinte, ca OZN-urile sunt la fel de reale ca avioanele.

Sursa: Romania Libera

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...