Jump to content
Dani

Poze Gather Plaza

Recommended Posts

fara gay stuff iti spun ca ai niste ochi foarte frumosi :)

Io nu te cred ... USpock !

Stai linistit man, Tigressa n-a baut, asa e ea.

like lol ... =))

cand a venit tigressa vudu plecase ma =))

blame Leffe

andy si seshomaru o murit frizeru :rofl1: =)) pfoa sesho parca esti fata :D

:X si eu te iubesc =))

s-au certat cu foarfeca.. si au pierdut =))

O fost blat !

Link to comment
Share on other sites

pare sa fi fost un gather dragut :) de andy imi place (f ok camasa), ca de-obicei, chiar daca ii cam fugeau ochisorii :) apropo... black, la ce sa te mai obosesti sa vorbesti cand se pierd fetele in ochii tai? :P vad ca, revolutionar ca de-obicei, ti-ai luat sacoul peste echipamentul de fotbal. imi place nonconformismul asta :)

poate o sa am si eu ocazia sa beau o timisoareana cu voi, candva. have fun :beer:

Link to comment
Share on other sites

apropo... black, la ce sa te mai obosesti sa vorbesti cand se pierd fetele in ochii tai? :P vad ca, revolutionar ca de-obicei, ti-ai luat sacoul peste echipamentul de fotbal. imi place nonconformismul asta :)

poate o sa am si eu ocazia sa beau o timisoareana cu voi, candva. have fun :beer:

http://img299.imageshack.us/img299/6489/angeleh0.jpg

te astept in bucuresti la gather.. poate apar si eu pe acolo..

Link to comment
Share on other sites

intr-adevar black :D si andy s-a pierdut in ochii tai, de asta cand am inceput sa vorbim despre fete, a urlat in gura mare " EU !!!!!!????????? FEMEI ????" xD

bag picioru` de acum vin cu ochelari de soare B)

Link to comment
Share on other sites

intr-adevar black :D si andy s-a pierdut in ochii tai, de asta cand am inceput sa vorbim despre fete, a urlat in gura mare " EU !!!!!!????????? FEMEI ????" xD

Da... noroc cu sucul de malt, m-a ajutat sa termin cu "sunt misogin" bullshit.

Actually cand am ajuns la Leffe I was way on the other side.

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

http://img299.imageshack.us/img299/6489/angeleh0.jpg

neah, esti prea tanar in poza asta ca sa indraznesc sa te corup. imi place mai mult de tine in sacou si tricou adidas, doar trebuie sa te pot contrazice macar intr-un domeniu :)

si watch out, daca vin la bucuresti, o sa-mi aprind tigara dupa tigara... si de-al naibii o sa stau in fata ta :D

Da... noroc cu sucul de malt, m-a ajutat sa termin cu "sunt misogin" bullshit.

so u like girls, huh? mai bine mai tarziu decat niciodata... :P

Link to comment
Share on other sites

neah, esti prea tanar in poza asta ca sa indraznesc sa te corup.
da.. ma face sa par matur rau barba. macar aia daca nu mintea.

trebuie sa te pot contrazice macar intr-un domeniu :)
fiecare cu hobbyurile lui

si watch out, daca vin la bucuresti, o sa-mi aprind tigara dupa tigara... si de-al naibii o sa stau in fata ta :D
plamanii tai.. ai mei oricum sunt distrusi. poate ti se face mila totusi ca mi se ingalbenesc ochii de la atata fum.

si.. sper ca ai scris gresit "de-al naibii" :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

si hobby-ul tau recent e sa-mi corectezi fiecare micuta greseala de ortografie, sau? ;) in banat se spune "de-al naibii", suntem multi agramati pe aici :P

cum era aia? philosophum non facit barba? au apus demult orele de latina din liceu...

edit: stiu ca ai replica, dar hai ca deja o dam in spam :P

Link to comment
Share on other sites

vudu savurand o bere si Andy prea fericit

Exprimarea corectă era Preafericitul Popa, dacă mi se permite o glumă. :D

Ghiba, şef de trib ca de obicei :P Până la vară mai ai timp să exersezi pe melodiile lui Tom Jones să aibă Edel amintiri şi mai frumoase de la Buc :D

Super faine pozele, sper ca de data asta să nu se mai întâmple nimic neprevăzut şi să ajungem la vară să ne cunoaştem în persoană. :)

Link to comment
Share on other sites

toate ca toate edel, dar pana la urma cand vii in bucale ? :) Vrem sa te vedem si pe tine :> (eu chiar vreau) In caz ca vii, TE ROG sa nu-ti iei un decolteu prea generos :(

ma gandeam sa vin de 3 martie, cu ocazia intalnirii care se organizeaza la sectiunea "mu". dar era doar o idee, nu stiu nimic sigur, parca n-as veni singura. cat despre decolteu... promit sa nu uit cu cine ma intalnesc :)

Exprimarea corectă era Preafericitul Popa, dacă mi se permite o glumă. :D

Ghiba, şef de trib ca de obicei :P Până la vară mai ai timp să exersezi pe melodiile lui Tom Jones să aibă Edel amintiri şi mai frumoase de la Buc :D

Super faine pozele, sper ca de data asta să nu se mai întâmple nimic neprevăzut şi să ajungem la vară să ne cunoaştem în persoană. :)

omg, sex bomb?:D ma mai gandeam sa-l iau si pe silversky cu mine in 3 martie? :) in weekendul ala s-asa nu prea e scoala, e abia prima saptamana dupa sesiune... eu zic sa te gandesti la asta, mishule.

Link to comment
Share on other sites

ma gandeam sa vin de 3 martie, cu ocazia intalnirii care se organizeaza la sectiunea "mu". dar era doar o idee, nu stiu nimic sigur, parca n-as veni singura. cat despre decolteu... promit sa nu uit cu cine ma intalnesc :)

Hai in bucuresti Edelweiss.Te asteptam cu bratele deschise. :lol: :D

Sper sa facem rost de local pentru gather pana atunci :S

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...