Jump to content
Lancelot

Subiecte tabu in viata de cuplu

Recommended Posts

Hmm :) ce parere aveti despre sexul in locuri neconventionale?;;) sau preferati safe locations?>:)

Totul e ok. Am o relatie care tine de vreo 4 ani si nu exista probleme de comunicare, exista sex oral si nu doar de a face pe plac partenerului, cat despre noua intrebare... erm... o mai iau razna lucrurile in lifturi, dar putin de tot (daca nu se blocheaza :hair:) :oops:

Link to comment
Share on other sites

Hmm :) ce parere aveti despre sexul in locuri neconventionale?;;) sau preferati safe locations?>:)

E tentant oriunde poti fi surprins de altcineva , cu cat mai tentant cu atat mai placut , mai palpitant :peace:

Link to comment
Share on other sites

banuiesc ca lance se referea la altceva.. dar poate sunt eu asa mai pervers din fire.

e excitant pentru oameni ideea de a fi prins.. in lifturi am observat ca e cel mai "safe" loc neconventional (si cel mai preferat).

Link to comment
Share on other sites

pai si ce anume poti sa faci in alea 30 de secunde cat urca liftul? ca doar nu suntem in USA sa fie 100 de etaje, "calatorie" de cateva min cu liftul. si pana pe Inter se fac cateva secunde.

=)) Stai cu mana pe buton , cand esti jos apesi sus , cand esti sus apesi jos =)) :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Cel mai tare e sa meri la cineva sa dormi peste noapte si sa-i spurci patu =)) pfff nasol moment , nu a-si fi deacord sa si-o traga nimeni la mine in pat .

Link to comment
Share on other sites

Hai k vad c asunteti timizi sa mai vin cu o intrebare :)

Sexul oral.. facut din reciprocitate sau e un lucru normal intr-un cuplu those days? ( si ptr baieti si ptr fete 0 >:)

mie mi se pare normal.. ma refer cand esti cu persoana iubita.. cand iubesti pe cineva nu mai conteaza.. satisfacerea tuturor poftelor vine reciproc..

Hmm :) ce parere aveti despre sexul in locuri neconventionale?;;) sau preferati safe locations?>:)

incercati la cinema :P nu comentez :P

Link to comment
Share on other sites

incercati la cinema :P nu comentez :P

Super mistoo pe ultimu rand intr-un colt sau aproape de colt , mi-a placut la cinema . :right:

Link to comment
Share on other sites

@dumi spurici patul...nu inteleg

Eu cred ca sunt mai de moda veche...nu cred ca m-as simti bine sa o fac pe teritoriu strain.

Locuri ciudate....hm...de exemplu in padure....poate fi...dar prefer acasa, in siguranta. De ce? Pentru ca in astfel de locuri esti mai aten sa nu te prinda cineva decat la ceea ce faci...

Sexul oral...hm...raman la parerea mea....daca sunteti persoane care o fac cu prima ocazie...mai bine va limitati doar la cel normal....si cu prezervativ!

Link to comment
Share on other sites

sincer, cel mai frumos loc de facut sex este cortul, noaptea :)

LE: in fine, ultima oara in cort eram beat si fata cu care voiam sa fac sex nu stiam cine e, mi-a zis ca m-a visat de vreo 3 ori, ca face sex doar cu persoanele de care-si bate joc iar pe mine ma iubeste...cand m-am trezit am plecat, nici nu stiam cum o cheama =))

@queen gon : ti se pare anormal sa faci sex in cimitir pana-n momentul in care faci asta ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu se scoala cand e frig? Stiam doar ca e mica...la frig...dar nu ca nu se scoala....ok...o sa imi iau un playboy si o sa ies in "lenjerie intima" pe balcon si o sa deschid geamurile...sa vad ce se intampla :) .

PS glumesc

Link to comment
Share on other sites

Cel mai tare e sa meri la cineva sa dormi peste noapte si sa-i spurci patu =)) pfff nasol moment , nu a-si fi deacord sa si-o traga nimeni la mine in pat .

frate asta e aiurea rau faza cu spurcatu patului =)))))))

anu trecut de pasti am tras un chef k lumea la mine la casa si au venit multi, fac io ce fac pe acolo find gazda gagikmea pe langa mine ma ajuta si in casa erau 3 paturi 2 intr-o camera 1 intr-o camera. si se facuse 3 plecau uni vin alti la un moment dat ma duc intr-o camera sa iau ceva cand varumeo cu una intr-un pat si vecinamea cu un pr in alt pat =)) si io am aprins lumina k nu stiam ce se int acolo =)))) si au inceput aia sa ma injure in fine am iesit afara si am batut in geam le-am zis sa termine k imi e somn sa se care k tre sa o duc pe vecinamea aia de la bloc acasa si sa ma intorc =)) k imi daduse taso limita pana la 2. In fine au mai stat si au iesit pe rand, varumeo nu facuse nik in pat da vecinamea si cu ala ma vere mi-au stricat patu nu am mai stat in el de atunci la modu k imi lasase milogu niste pete pe mijlocu patului =)) si dupaia a pus plapuma peste si a plecat. Ce pot sa spun iam lasat pe ei sa o duca pe vecinamea acasa adik pe la 6 =)) da nu au mai zis ai ei nik si eu nu am mai dormit deloc cu gagikmea :-<

p.s uitasem faza cu sexu oral :D nu mi-as obliga prietena sa imi faca asa ceva dak nu vrea defapt o prietena pe care as iubio dak ar fi una oarecare normal k i-as zice :)

Link to comment
Share on other sites

@dumi spurici patul...nu inteleg

Eu cred ca sunt mai de moda veche...nu cred ca m-as simti bine sa o fac pe teritoriu strain.

Locuri ciudate....hm...de exemplu in padure....poate fi...dar prefer acasa, in siguranta. De ce? Pentru ca in astfel de locuri esti mai aten sa nu te prinda cineva decat la ceea ce faci...

Sexul oral...hm...raman la parerea mea....daca sunteti persoane care o fac cu prima ocazie...mai bine va limitati doar la cel normal....si cu prezervativ!

Ti-a explicat Fane faza cu spurcatu patului , cat despre faza cu"daca sunteti persoane care o fac cu prima ocazie. eu traiesc fiecare zii cum ar fi ultima si in consecinta nu privesc lucrurile cu "prima" ce cu "ultima" . Asa si cum zicea si Thade mai sus , doar nu crezi ca ....da-ca imi agatz o zdreamta sa ma satisfaca o sa ma gandesc de doua ori daca" la a fi politicos cu ea" ??? hopaaa !!!! zicea ceva Napoleon so doamne bine zicea el , stia el ce stia , pacat ca nu ne-a lasat ma multe detalii si a pus cireasa pe tort doar .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...