Jump to content
udvaritibor92

In ce ati investi 1000 RON?

Recommended Posts

Tocmai când voiam să spun că i-aş băga într-un sistem home cinema mi-am dat seama că e vorba de 1000 RON nu de 1000 $ :D

Păi cu 10 mil de lei vechi ce să faci...eventual ceva piese la comp sau o vacanţă mică pe undeva pe la munte.

Link to comment
Share on other sites

pai cu 1000 lei nu mai ai ce face in ziua de azi .... de investit nici nu se mai pune problema

Ca sa-l citez pe Ahilosu: "like loool! De cand am devenit cu totii milionari sau au crescut preturile atat? :-O :huh: " Eu stiam ca o paine costa 5-6 bani, o sticla de apa minerala 1,8 RON, un kg de zahar 40RON, deci nu sunt chiar o nimica toata.. 8-|

Oameni buni! 1000RON (10 milioane de lei vechi) e salariul multor romani. Cred ca sunteti imaturi sau nu cunoasteti valoarea banilor cand spuneti ca

ias sparge pe toti intr`o noapte cu preteni
Link to comment
Share on other sites

WTF :blink: ce zahar cumperi u?

Am facut transformarea gresita din ROL in RON; trebuia sa scriu 4RON=40.000ROL.

@THuG-Radu: Stiu foarte bine ce am zis. Comparatia ta intre post-ul meu si cel cu "i-as sparge pe toti intr-o noapte cu prietenii" este exagerata.

Eu doar am vrut sa dovedesc ca afirmatia user-ului respectiv e facuta la "plesneala"..

Oricum devin off-topic..

Link to comment
Share on other sites

@Banuiam :)

@cand am zis tzoale + de rest napolitane , ma refeream la :

adiddasi : 50-200 RON

blugi : 100-250 RON

bluzon : 80-250 RON

geaca : 100-300 RON

si de rest (daca ramane) napolitane , adik lucruri marunte .... o iesire in oras ... niste bani de buzunar mai multi..:)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...