Jump to content
Dani

Becali isi deschide un post TV

Recommended Posts

Ce tot aveti de il bagati in seama pe firfizonu asta? ce reprezinta becali pentru romania? un gunoi el care vrea sa conduca "tara romaneasca" :)))))) locul lui nu e pe "sticla" ci la tara cu oile si sapa

va imaginati o Romanie condusa de acest ipocrit numit becali? ce studii are acest personaj de arunca tot felul de injurii in stanga si in dreapta ca are bani e o chestie dar ca se crede filozof si ca el va conduce Romania mi se par niste aberatii daca ajungem sa ne conduca pramatia asta inseamna ca regresam in loc sa progresam si in loc de cultura o sa "cultivam" rosii ceapa castraveti ardei......Presedintele trebuie sa reprezinte pentru cetateni un model de moralitate nu un papagal

Manelele si Becali reprezinta lucrurile josnice cu care Romania se face de ras n-am mentalitate comunista sau prejudecati dar caricatura asta de om ar trebui impuscata !!!

Link to comment

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHA

tareeee :)))))))))))))))))))))))) eu sunt inscris la o agentie de modeling pe langa sediul PNG :)) numai babe sunt acolo, pe deasupra este fata-n fata cu o biserica :D

Oricum Becali rulllzzz, decat sa-l injur si sa-l urasc mai bine rad cu el, de el etc. :)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...