Jump to content
Lord of round table

ca o utopie..

Recommended Posts

Pe asta se si bazeaza Basescu. Pas cu pas, consecvent, elimina pe toti potentialii contracandidati la viitoarele alegeri prezidentiale (daca se poate, cu partid cu tot - divide et impera). Pentru el, ideal ar fi un tur doi electoral in care sa fie el si Becali sau Vadim, din care va iesi castigator, in virtutea principiului "dintre doua rele, il alegem pe cel mai putin rau". Pregatiti-va sa ii mai vedeti chelia inca un mandat la Cotroceni :P

Link to comment
Share on other sites

desi in mod cert as vota cu Basescu sunt oarecum socat de aceste "dovezi de cretinitate" la care se afiliaza Becali. Cateodata ma gandesc ca poate intentionat actioneaza in acest fel ca sa ii creasca popularitatea (de fapt sunt mai mult ca sigur :P ) si asa o sa se ajunga la o batalie Base vs. Jiji cum a zis si Lance

peace :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Becali este un machidon cu suflet mare , ajuta multa lume , chiar daca are scopul lui sa ajunga presedinte .

Pe Becali las vota

vezi sa nu vina becali cu un mertzan sa ti-l doneze :error:

basescu e de 1000 de ori mai inteligent ca ciobanu ala

toti cei care gandesc cat-de-cat vor alege pe base

becli nici nu poate sa se controleze...

cu ce ma incalzeste pe mine ca steaua e in nush ce competitie sau ca becali a dat la niste rromi (marea majoritate nishte infractori si trantori) nishte bani

si daca ar candida Tiriac la presedintie el ar fi primul pe preferintele mele, el se pricepe bine la management (dovada e succesul in afaceri) si ar putea conduce mult mai bine tara decat toti -escu de pana acum ("parerea mea")

Link to comment
Share on other sites

si care e legatura intre Steaua si cursa electorala? de ce sa fie votat un om doar pt ca echipa pe care o finanteaza are rezultate bune ? ala e om? daca mai tineti minte de acea tentativa de interviu cand i-a injurat pe Dan Voiculescu si pe reporterii Antenei1? sau cand efectiv si-a batut joc de profesorul Emil Moise (parca) in direct la "Nasu"B1 TV,emisiunea aceea cu scandalul icoanelor in scoli.Si-a creat o imagine de incult,necivilizat si "credincios"

Link to comment
Share on other sites

decat sa fiu considerat oaie mai bine votez cu basescu :)

Sunt sigur ca gasesti si alte motive, chiar daca nu le treci aici :D Daca tot vorbim de asta, bine ai venit in randul celor cu drept de vot si scuze de intarziere :beer: :beer: :beer:

LE

@Smok3

si mie mi-ar fii placut sa imi petrec copilaria la tzara si la 20 de ani sa vin la oras full de bani !
s-a ajuns deja la biografia romantata a lui Becali? :P
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...