Jump to content
@n93L

Merita ?

Merita?  

98 members have voted

  1. 1. Merita sa renunti la prieteni pentru o fata ? oricat de mult ai tine la ea !

    • DA
      39
    • NU
      44
    • La naiba cu amandoi !!!
      14


Recommended Posts

La naiba cu amandoi. E o prostie si faza, "prietenul la nevoie se cunoaste" [ NOT ]. Toti is gata sa te faca pe la spate ...

Fata? Nu merita sa dau orice pentru ea ;).

PS: Sa-i zic asa ... cel mai bun "prieten" ... pentru e cel care mai ma vizita cand eram mic ... si pe care-l strig, 'unchiuleee'. Pe el ... nu l-ash lasa pentru nici o fata!

Link to comment
Share on other sites

NU, nu merita.

De ce? Fiindca la varsta pe care, probabil, o are prietenul tau nu se gandeste sa ramana cu ea pe vecie, pana la moarte, pana cand viermii ii va manca.

Prietenul tau(vostru) inseamna ca nu e prieten daca ii plac mai mult limbile decat discutiile, barfele cu voi. E doar un trist amator.

Cel mai probabil se va desparti curand de prietena-sa din motiv ca ii da totul pe tava(stim cu totii ca ne plictism dupa o vreme dupa ce primim ce ne dorim din prima, suntem facuti sa traim in suspans, in "aventura"), adica se desparte de prieteni doar ca sa fie cu ea.. intr-o relatie ambii trebuie sa lupte, unul pentru altul.

Link to comment
Share on other sites

Prietenul tau(vostru) inseamna ca nu e prieten daca ii plac mai mult limbile decat discutiile, barfele cu voi. E doar un trist amator.

gaboree si cand e iubirea mare tu ti-ai lasa toti prietenii balta pt iubita? ma refer ignoranta totala doar din motivul asta

Raspunsul meu era pt propozitia celui care prefera barfa cu baietasii decat cate-o limbuta cu gagica :D e clar ca n-a intalnit fata adecvata.Nu e vorba de ignoranta totala,ci pur si simplu poti imparte timpul intre gagica si gasca de prieteni..e drept,balanta se inclina in favoarea gagicii..undeva la 70 la suta :cool2:

E doar parerea mea ;)

Edit: Sa-mi zica mie vreun baiat care are gagica si o iubeste daca i-ar conveni ca prietena sa dea prioritate prietenelor ei..deci daca ele ar renunta la grupul de fetite,noi de ce n-am face la fel?

Link to comment
Share on other sites

Man....prietenii dak iti sutn prieteni adevarati vor fi mereu langa tine...........faza e ca nu renunti la prieteni tai pentru o fata ci doar nu mai petreci atat de mult timp cu ei.....ca doar nu vei sta toata viata cu prietenii trebuie sa iti faci o relatie!

Gandestete la ce ti-am zis si apoi judeca!Sper sa iti fi fost de ajutor!

Have a nice day!!!

sustin :)

Link to comment
Share on other sites

am votat DA

daca prietenii nu pot intelege ca tre sa mai stai si cu o fata, aia nu-s prieteni, si oricum iti gaseai altii...

daca o fata nu intelege ca mai stai si cu prietenii... asta e, oricum stai cu ei, ca-s prietenii tai, dar nu o lasi tu pe ea, pana la urma se da pe brazda... daca nu intelege, n-are decat sa te lase ea pe tine... si pana la urma nu o va face daca nu exagerezi porceste cu prietenii...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...