Jump to content
Legacy

Ce ati visat ultima data?

Recommended Posts

asta da' vis =)))

am visat asa:

ma plimbam pe strada cu 2 amici si deodata s`au strans deasupra noastra 2 nave extraterestre =)))dar noi tot mergeam linistiti.. si dintr-o data am vazut k un amic este ridicat in nava =))) ( il rapise ) eu cu celalalt am inceput sa ne invartim in cerc si sa strigam ca prostii k l`au rapit extraterestrii pe Ionut =))) =))) si dupa asta m`am trezit =)))

knd m`am trezit si mi`am amintit am inceput sa rad de 1 singur prin casa =)))

Link to comment
Share on other sites

Un vis ciudat pe care l`am avut acu` cateva zile ...

Nu stateam acasa, locuiam intr`un camin/internat, la Liceu/facultate, nush exact, dar era ceva bloc plin de elevi ! :D Si era una, foarte foarte frumoasa, ma intelegeam super cu ea. Petreceam mult timp impreuna ... aveam foarte multe in comun, eram best friends, eu vroiam mai mult si cika o rapeste cineva si eu m`am chinuit sa aflu` cine a fost ! :| Pe cand sa`i gasesc, ma trezeste mama ! :hair:

Partea ciudata e ca habar nu am cine era persoana respectiva, nu am mai vazut`o in viata mea ! :|

Link to comment
Share on other sites

ma frate azdimineata visai ca eram cu una la bunicamea in bloc si fugeam de la un etaj la altu ca nu gaseam un loc bun sa stam sa ne pupam :| si era foarte cunoscuta fatza la tipa aia da nu mai stiu cine era :( ce vis :|

Fane, n-ai trecut inca de stadiul pupaturilor? :o :P

Link to comment
Share on other sites

ok..visu` meu de azi`noapte...un vis de Ninja..ce Ninja e mic copil :|

deci am visat...ca m-am intalnit ...cu niste colege d-alea mamei mele..si una din ele...incepe sa ma jigneasca asa din senin...la care eu mare dos de palma ce-i dau :))) apoi ele repede repede sa se suie in mashina ... si aia kre era la volan...loveste mashina din fata ei.. f tare frate..ce-am speriat femeile.. :))

Link to comment
Share on other sites

Guest B|aDE_Kn!ghT

Asta seara : Am visat ca vine Grudge sa ma manance.Si deodata,vine Undertaker si o ia de cap si zice : "NA HAI MA T*** SA NE BATEM!".Si cand sa o bata Undertaker pe Grudge m-a trezit mumamea :|...ce vis patetic

Link to comment
Share on other sites

Asta seara : Am visat ca vine Grudge sa ma manance.Si deodata,vine Undertaker si o ia de cap si zice : "NA HAI MA T*** SA NE BATEM!".Si cand sa o bata Undertaker pe Grudge m-a trezit mumamea :|...ce vis patetic

:rofl1:

p.s am visat un ingeras ... :wub:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...