Jump to content
Legacy

Ce ati visat ultima data?

Recommended Posts

un singur vis tin minte..

eram in centrul orasului si erau niste teroristi / criminali etc. care tinea toata lumea ostateca. unu` din ei a cerut ceva ostatecilor si eu nu am vrut sa fac.

a venit langa mine, a scos pistolul si m-a impuscat in cap.

ultima imagine din vis e cu mine intins pe asfalt cu sange curgandu-mi din cap si cu un zambet pe fata.

Link to comment
Share on other sites

un singur vis tin minte..

eram in centrul orasului si erau niste teroristi / criminali etc. care tinea toata lumea ostateca. unu` din ei a cerut ceva ostatecilor si eu nu am vrut sa fac.

a venit langa mine, a scos pistolul si m-a impuscat in cap.

ultima imagine din vis e cu mine intins pe asfalt cu sange curgandu-mi din cap si cu un zambet pe fata.

Prea mult cs.

Link to comment
Share on other sites

aseara am visat 2 visuri..dar mai tin minte decat jumate dintr-unu ... ca urcasem in autobuz cu echipa de juniori al unei echipe de fotbal si yo stateam in picioare in autobuz ...knd el mergea ... si nu stiu ce gandeam ... iar autobuzul era condus de bunicu ... si se restoarna apoi ... si il vad pe bunicu ( de el ma interesa) .. cum dormea .. ca se vedeau niste zzz cum ieseau din gura lui :|

Road to Hell :lol:

Link to comment
Share on other sites

uhhmm..

azinoapte am visat k murisem si am ajuns la judecata ( lol ) si acolo Sfantu` Petru mi`a aratat tot ce am facut de`a lungul vietii ( bune si rele ) si am facut multe rele. mi`a inchis usa Raiului si m`a trimis in Iad.. knd am ajuns in fata portii idului era toata rosie ca focul, knd sa intru m`am trezit :| tot transpirat :(

Link to comment
Share on other sites

uhhmm..

azinoapte am visat k murisem si am ajuns la judecata ( lol ) si acolo Sfantu` Petru mi`a aratat tot ce am facut de`a lungul vietii ( bune si rele ) si am facut multe rele. mi`a inchis usa Raiului si m`a trimis in Iad.. knd am ajuns in fata portii idului era toata rosie ca focul, knd sa intru m`am trezit :| tot transpirat

LoL asta ii semnu pocaintei :rofl1: :rofl1: :rofl1:

On:

Am visat ceva frumos cu o colega de clasa :"> :"> :nanana:

Link to comment
Share on other sites

uhhmm..

azinoapte am visat k murisem si am ajuns la judecata ( lol ) si acolo Sfantu` Petru mi`a aratat tot ce am facut de`a lungul vietii ( bune si rele ) si am facut multe rele. mi`a inchis usa Raiului si m`a trimis in Iad.. knd am ajuns in fata portii idului era toata rosie ca focul, knd sa intru m`am trezit :| tot transpirat :(

daca stai la toate orele ... si la Religie stai? :blink: ... inseamna ca ai facut rele in viatza si aku crezi in Dzeu` si ce va urma

Link to comment
Share on other sites

Am visat ca eram pe moarte si ma chinuiam sa mor si numa nu puteam ....nici cutzitul in inima , nici gloantzele in cap nu functzionam si respiram din ce in ce mai greu si simteam durerea dar nu puteam muri....si apoi m-am trezit ....urat vis :|

prea mult cola :lol:

Link to comment
Share on other sites

vai ce nu suport visele de genul: alergi si aluneci pe ghiata; te dai in leagan si cazi. cazi de pe o stanca etc.

presupun ca majoritatea ati avut acest tip de vis...tocmai l-am avut aseara.

si te trezesti instant =))

aseara am visat un vis in care visez ca voi fi cel mai bogat om din lume ;;)

Link to comment
Share on other sites

Pai...am visat ca eram pe o insula tropicala..inconjurat de cateva domnisoare frumoase si sumar imbracate care imi serveau diferite bauturi racoritoare...iar altele..la fel de frumoase ma hraneau...cu diferite fructe exotice :)

Ce durere pe tine cand te-ai trezit... =))=))

Link to comment
Share on other sites

aseara am avut 2 visuri ... stiu ca am avut 2 ... dar imi amintesc decat 1 "

ca tatal meu era Ciubwaca (star Wars) ... si politia vruia sa il prinda. Si eram prin oras (mai exact unde am locuit ultima data) ... si eram numai yo cu el ... el se dusese pana undeva sa ia pe cineva iar yo il astepatam ... si apoi il vad cum se lupta oamenii care il vruiau ... si normal ca intervin si yo :) ...sa dau si yo in aia .... si avem o fortza :box: ... pana la urma ii invige my father .... si apoi ma trezii ca trebuie sa reinstall GW :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...