Jump to content
Dani

Haine "Cristi Chivu"

Recommended Posts

Haine marca "Cristi Chivu"

Afacerea de haine a lui Cristian Chivu se va extinde in cateva luni, cel mai probabil incepand cu primavara anului 2007, sora si mama fotbalistului fiind decise sa lanseze o linie de imbracaminte care sa poarte numele capitanului nationalei.

"Ideea ne-a venit in urma cu cateva luni, dar in prezent nu se poate discuta decat la nivel de proiect. Nu ne-am gandit exact care va fi latura pe care o vom aborda, daca va fi casual sau mai eleganta, insa stim ca nu vom fi noi cele care vom crea modelele", a precizat Diana Chivu, care a continuat: "Avem o cunostinta care este designer si lucreaza cu o fabrica de textile pentru export. Este foarte priceputa, nu am discutat inca cu ea, dar ii vom propune sa se implice, sperand ca vom primi un raspuns afirmativ".

Sora lui Cristi spune ca lucru pe care il stie sigur este acela ca nu vor confectiona haine pentru copii, dar ca marca "Cristian Chivu" se vrea a fi una complexa: "Vor fi articole atat pentru femei, cat si pentru barbati, dar ne gandim si la cateva accesorii, precum sepcute, genti, dar in niciun caz nu vom face incaltaminte. Este un segment mult mai greu de realizat", a conchis Diana Chivu.

http://www.averea.ro/wiev.php?id=7122&id_sectiune=2

Link to comment

black' date='Jan 7 2007, 07:48' post='1660685']

inca putin si o sa apara pe cutii cu cereale si in reclame la scubi-du

patetic..

Decat altii care vor avea sansa sa apara pe cutii de cocaina ... marijuana si tigari :rofl1: (Mutu powa)

Link to comment

Saracu' Chivu .Dupa ce aproape l-a lasat maica-sa fara bani cu imobiliarele si l-a scos si din topul Capital acum e randul sora-sii .Vad ca este o moda printre fotbalisti cu lansatul de toale.

crezi ca l-a scos maica-sa din top 300?? nu apare pentru ca nu a reusit sa stranga 10 mil care era pragu si in nici un caz nu reusea sa stranga ink 3 mil din salariul pe un an

Link to comment

"Vor fi articole atat pentru femei, cat si pentru barbati, dar ne gandim si la cateva accesorii, precum sepcute, genti, dar in niciun caz nu vom face incaltaminte. Este un segment mult mai greu de realizat", a conchis Diana Chivu.

omg, mergi pe strada si : mah tu ce incaltzaminte ai ? eu ??? da tu? cristi chivu =))

cool eu o sa imi cumpar incaltaminte Nicolae Mitea .. sau stiu eu care se mai gandeste la prostii din astea :))

FFS daca va deranjati sa apasati Add Reply macar cititi tot postul :dooh:

Link to comment

Hai da`o in masa de treaba dupa ce si`a facut Mutu brandu lui acum a venit si momentul Chivu normal oamenii sunt naivi si ar cumpara orice mai ales daca brandul este facut de o vedeta din Romania , probabil li se pare cool. Oricum banii si`i scot , dar ma gandesc daca Mutu s`a autointitulat "Briliantul" , Chivu cum isi va spune "Rubinul" sau "Safirul" :rofl1:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...