Jump to content
iReal

cand toata lumea doarme

Recommended Posts

Ca tot se apropie revelionu si majoritatea dintre noi o sa se duca la petreceri , ma gandeam ce glume ati face persoanelor care adorm sau cad jos de beti ce sunt.

Astept ideile voastre :)

ma vreau mai mult pentru cei care adorm nu pentru betivani , cu aia poti sa faci oricum ce vrei :D

Link to comment
Share on other sites

Iei o pana(de la o perna de ex..) si il gadili pe fata pe unu care doarme .. :D) sa vezi ce palme isi da =))

Mai e si varianta cu pasta de dinti pe fata... dar asta e cam expirata :-?

Am vazut o faza cand l-au luat cu unu cu pat cu tot si l-au pus pe marginea strazi..apoi au trecut cu un tir pe langa el..

Imaginatia nu are limite :D

Sau.. unuia de doarme ii legi de picior niste petarde dinalea multe legate intre ele..

Sit back and watch the show :P

Link to comment
Share on other sites

ii poti filma&picture si sa ii pui aci.....sau dac vrei sa ii arati cat de mult il placi: il tunzi la zero si ii faci un tatuaj iar apoi il lasi dezbracat pe strada........si ii scrii pe ceva SA NU MAI BEA...sau ca a aparut gol la Pro TV

:gives: :gives:

Link to comment
Share on other sites

simplu si genial

pui intr-un castron apa calda (nu fierbinte sa il arda la mana dar nici rece... caldutz) si ii pui mana in castron :D ... watch him piss his pants

bine ca citi topicu asta ^_^ promit sa pun filmulete cu smuggster :D

Link to comment
Share on other sites

Un cutit, le despici cutia toracica si infuleci din inimioara lor >:)

Si cand se trezesc le spui ca a fost doar o gluma :>

:lol:

@O sa am grija sa nu beau prea mult...poate patesc si yo ceva...desi ma indoiesc ca mai ramane careva in stare sa-i faca altuia farse =))

Link to comment
Share on other sites

simplu si genial

pui intr-un castron apa calda (nu fierbinte sa il arda la mana dar nici rece... caldutz) si ii pui mana in castron :D ... watch him piss his pants

bine ca citi topicu asta ^_^ promit sa pun filmulete cu smuggster :D

uhm a fost demontat si la mythbusters si la cealalta emisiune de pe discovery, nu-mi vine numele acum.

Link to comment
Share on other sites

uhm a fost demontat si la mythbusters si la cealalta emisiune de pe discovery, nu-mi vine numele acum.

MIW :)

ot: well, ultimul tip care a adormit la o petrecere la care am fost si eu a fost "gadilat" toata noaptea cu chestia aia electrica de aprins aragazu`.. i-am bagat-o si-n nas.. s-a trezit plangand

pus lipici in palma si gadilat pe nas.. :) superglue daca se poate.

machiat, pictat cu tot felul de tampenii pe fata. scos din camera cu saltea cu tot si aruncat in dus(in tabere ca la tine sau la altul in casa parca nu-ti vine sa-l iei cu tot cu saltea).

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...