Jump to content
UmbrA^

Bay fratilor---- :)

Recommended Posts

Salut doamnelor si domnilor si copiilor si fetelor :) dau si eu un topic nu stiu dak va va placea da hai sa vedem ce iese...

Care a fost ce-a mai mare durere care ati simtitoo pe pieleaa dvs :P ... uite n-am ce face :whistle:

La mine cea mai mare durere a venit azi prin mine in piciorrr un carcel =)) la pulpa venit de la fotbal pak asezat la pc si hap auuuuuuu.... Sa va aud si pe voi =))

Link to comment
Share on other sites

Durerea de masea e cea mai groznica

ditto to that.

Durerea de masea e groaznica.

dar cea mai mare durere pe care am simtit-o pe pielea mea cred ca a fost...cand eram mai mic, era sa imi si pierd piciorul stang....m-am taiat din greseala foarte aproape de vene :) eram palid...dar mai palid ca mine era cel ce ma tinea de picior si tipa dupa ajutor :mellow:

Link to comment
Share on other sites

1)incercati sa va radeti in zona pubiana si dupa sa dati cu aftershave :cool2:

(am citit mai demult topicul "momente jenante" si cineva a spus asta.. si am incercat...si regret ziua aia..)

2) n-am simtit durere mai mare a doua zi dupa ce am fost beat si am facut wrestling (sau cum se scrie :-s ) cu 4-5 prieteni

Link to comment
Share on other sites

Dupa mine cea mai mare durere desii nu o spun din propria experienta totusi cred ca este atunci cand ti se taie un deget,o mana sau mai stiu eu ce... !mai ales daca e pe viu !

Pentru mine cea mai mare durere pe care am trait`o a fost cand am fost muscat de caine ( 4 ani )

Link to comment
Share on other sites

1)incercati sa va radeti in zona pubiana si dupa sa dati cu aftershave :cool2:

(am citit mai demult topicul "momente jenante" si cineva a spus asta.. si am incercat...si regret ziua aia..)

numa xellos putea face asa ceva =))))))))))) :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Imi aduc aminte de 3 dureri :

1-maseaua :banghead:

2-am primit o minge in "barbatie" pfff 2 zile am stat in dureri :( , chiar 2 baieti de la echipa au facut operatie in urma loviturilor :blink: , chiar ma candeam ca o sa ii urmez da nu a fost asa :banana:

3-crampe musculare in timpul unui meci d`oh :banghead: la gamba stanga ! am stat cu picioru intepenit cam 10 min :( nashpa frate :banghead:

Link to comment
Share on other sites

1)incercati sa va radeti in zona pubiana si dupa sa dati cu aftershave :cool2:

(am citit mai demult topicul "momente jenante" si cineva a spus asta.. si am incercat...si regret ziua aia..)

2) n-am simtit durere mai mare a doua zi dupa ce am fost beat si am facut wrestling (sau cum se scrie :-s ) cu 4-5 prieteni

daca stii sa te razi nu te ustura asa rau .... :P

cea mai mare ... hmmm sau o lovitura sub centura ... sau un ciupit calumea de sfarc ...

Link to comment
Share on other sites

intr-adevar..durerea d masea..e tampeasca..t face.. s t duci ... in munti :hair::hair::hair::hair: si mai e si durerea de URECHE... + aia de barbatie... aoleu... :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...