Jump to content
Frostwolf

Filmuletze, caterinca rau.

Recommended Posts

eu unul regret ca am intrat aici sincer cu mana pe inima ...

acum va intreb eu .... cati ani aveti ? si ce vrea s-a insemne in astea 3 filmulteze ? prostia din capul vostru cred :banghead:

editeaza si tu , in loc de caterinca schimba in plictiseala :dance:

no offense :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

gigifast1...care e problema ta man.......dak nu iti comvine dute frate in alta parte si nu mai deschide topicu....care e problema ta.......aaaa sa inteleg vrei sa treci de stadiu "gradinitza".......si postezi aiurea!!!

Dute frate si fa spam-uri cate vrei pe alte topice...care e prob ta....fiecare are dreptu sa zice ce crede.....sau mai nou te crezi atat de destept incat tre sa decizi tu ce trebuie sa zica altii!!!

Dute frate si fa spam-uri in alta parte dak ai nevoie de posturi aiurea...si lasa-ne!!

Ma rog...am gresit...din pacate pe tine gigifast1.....dak postezi la sect asta nu ti se pun posturile!!!Imi pare rau pt tine si dak vrei parerea mea ink o data.....DUTE TARE!!!

HAVE A NICE DAY!!!

Link to comment
Share on other sites

gigifast1...care e problema ta man.......dak nu iti comvine dute frate in alta parte si nu mai deschide topicu....care e problema ta.......aaaa sa inteleg vrei sa treci de stadiu "gradinitza".......si postezi aiurea!!!

Dute frate si fa spam-uri cate vrei pe alte topice...care e prob ta....fiecare are dreptu sa zice ce crede.....sau mai nou te crezi atat de destept incat tre sa decizi tu ce trebuie sa zica altii!!!

Dute frate si fa spam-uri in alta parte dak ai nevoie de posturi aiurea...si lasa-ne!!

Ma rog...am gresit...din pacate pe tine gigifast1.....dak postezi la sect asta nu ti se pun posturile!!!Imi pare rau pt tine si dak vrei parerea mea ink o data.....DUTE TARE!!!

HAVE A NICE DAY!!!

=)) hai ca esti tare , eu fac posturi in asa fel incat s-a am rank-ul mare ? =))

in primul rand mi-am dat cu parerea ca toti ceilanti iar in al 2-lea rand am un cont "gigifast" pe care e banat pt o perioada si cu acel user am decat 28 de posturi si sunt inregistrat prin 2004 , deci 2004 = 28 posturi iar , pai uitate la atlii care sunt prin 2005-2006 care au peste 2000 de posturi , daca vroiam sa fac spam pai cred ca acum aveam peste 300 , hai gata asta a fost ultimu meu post in folderul tau "plictiseala rau" orice ai zice numai zic nimic ca iara incepi "dute frate ca vrei sa faci spam tu dute" =))

PS : data viitoare cand mai pui ceva pune cu CAP =)) daca nu iara regreti ca acum . :nanana:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...