Jump to content
Lord of round table

Cat vs Dog

Cine e mai fidel?  

82 members have voted

  1. 1. Ce animal de companie alegeti?

    • Pisica
      26
    • Cainele
      55


Recommended Posts

Am avut pana acum 3 pisici si 2 caini; acum am cel de-al doilea caine (de talie mica). :D

Pisicile imi plac dar ma deranjeaza ca nu prea stiu sa se joace, dau mereu cu gheara, imi par un pic prostute.

Am ajuns sa inteleg mai bine comportamentul unui caine; pisicile le-am avut cand eram mult mai mic si nu prea ma preocupa pe mine sa invat despre ele.

un caine trebuie scos la niste ore criminale pe afara

Cainele il scoti afara in functie de programul tau; nu trebuie sa iesi la ora 5 dimineata daca tu dormi la ora respectiva. Am intalnit si caini de talie mare care nu cereau sa fie scosi "la ore criminale". Totul tine de tine.. cum il obisnuiesti... Presupun ca pisica ta e mai "educata" decat altele, nu? :)

In plus un caine de talie mica nu prea se simte intr-un apartament... ^_^

Votat DOGS! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Cainele.Cel mai bun prieten al omului !

Nu suport pisicile deloc... la bunici la o pisica i`am dat foc la coada si pe alta am omorat`o ( era pui ) icon_thumright.gif

OMFG inca se mai lauda cu asta (sick people of these days) :angry1:

In fine am apartament si din pacate.........

Dar mi-asi lua un caine de talie mica, pisicile numa dorm toata ziua si sunt destul de monotone!

Link to comment
Share on other sites

Caine.Nu te fura nimeni ;) are grija de tine , te respecta sta cu capsoru pe labute :wub: da pe cand pisica o lesinata vai de capu ei abia daca prinde soarece eu nu le suport :angry1: ele stau in casa iar cainele care e guardianul propietatii tale sta afara :(..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...