Jump to content
ged

Zona 51

Recommended Posts

lol ty

mai uitativa pe Discovery

;) sa vedeti toata povestea

cat despre subteranul acela dap este adevarat ;)

s'ar spune ca Americanii au o proprie Nava Spatiala

@hai ca ma trag de limba singur

La 1 emisiune era un ..om care era nuj ce cpt pacolo si omu sa retras la pensie

si a avut curajul si indemnul sa vbeasca cu 1 post de televiziune la care astia de la discovery il intreaba

- Este adevarat ca acolo sunt extraterestri vi ... ?

- la care el nici nu vreau sa imi amintesc cati am vazut si cu cati am dat mana !

si ia descris niste fiinte mici mai mici decat noi cu nishte ochi mari...

defapt asta stiu toti

Link to comment

Zona 51 nu este asa de mica ca in poza..........cred ca e peste 1 KM in jos !

Pai :

WE"RE ALL GONA" DIE !! ALIENS!!!!!

Zona 51 ca suprafata este cel putin = cu suprafata Elvetiei daca nu mai mare putin, deci cred ca e mai mare de 1 km =))

Link to comment

Treaba e simpla baietzii : Extraterestrii exista atunci si ceva care sa ii studireze exista. Zona 51 exista....uitaiva la topicu meu deschis la discutii generale.....despre aliens...si dac vreti sa va convig ca exista aceste fenomene contacati-ma ca am material mult si bun:D...

PS: uitaiva la filmele Signs(by Mel Gibson) si la Night Sky..2 filme care va vor convinge

Link to comment

Zona 51 normal ca exista (poate sub o alta denumire pt. cei de acolo)probabil se testeaza ceva acolo, sunt atatea locuri gen "secret area"chiar shi la noi in tzara .Cat despre extraterestri in zona 51...sunt cam sceptic,despre OZN poate, atata timp cat asta insemna Obiect Zburator Neidentificat adik despre care nu s-a aflat inca vreo informatzie...nu neaparat extraterestru. :tiphat:

Link to comment

Zona 51 - Am citit niste ziare ... si se zicea ca e studio de filmare. Suna mai credibil ... decat loc de experimente ...

Voi chiar credeti ca americanii au zburat pe Luna? :rofl1:

PS: Sa nu zic de 'omuletii verzi' ... sau cercurile din lanuri ( facute de sateliti ). Chiar credeti ca ar fi asa de prosti extraterestrii (daca chiar ar exista) sa bata atata drum ... doar sa ne deseneze noua prin lanuri? :rofl1:

Link to comment

Zona 51 - Am citit niste ziare ... si se zicea ca e studio de filmare. Suna mai credibil ... decat loc de experimente ...

Voi chiar credeti ca americanii au zburat pe Luna? :rofl1:

PS: Sa nu zic de 'omuletii verzi' ... sau cercurile din lanuri ( facute de sateliti ). Chiar credeti ca ar fi asa de prosti extraterestrii (daca chiar ar exista) sa bata atata drum ... doar sa ne deseneze noua prin lanuri? :rofl1:

@dev

chestia cu lanurile cu semnele alea au fost arestati 15 pers. :cool2:

e ff simplu de facut alea

tot pe discovery lea dat

si dece nu fac americanii publica treaba cu area 51

din cauza rushilor

razboiu mare se da intre america si rusia

armele lor distrug tot

sa nu uitam ca

1 racheta din Germania ajunge la noi in tara in 2 min iar portile alea de la metrou anti nuj tiu cum se inchid in 8 min

noi suntem inca in era stupida :tiphat:

Link to comment

@dev

chestia cu lanurile cu semnele alea au fost arestati 15 pers. :cool2:

e ff simplu de facut alea

tot pe discovery lea dat

si dece nu fac americanii publica treaba cu area 51

din cauza rushilor

razboiu mare se da intre america si rusia

armele lor distrug tot

sa nu uitam ca

1 racheta din Germania ajunge la noi in tara in 2 min iar portile alea de la metrou anti nuj tiu cum se inchid in 8 min

noi suntem inca in era stupida :tiphat:

my ass, rusia e la pamant. daca tu crezi ca america concureaza cu rusia, te inseli. china este acum principalul rival al sua, nu o tara fost-comunista in care mafia si coruptia dau pe-afara. rusia e saraca, doar numele ei mai produce ecou...

cat despre rachete care in 2 minute ajung la 3000 km distanta, las-o balta. in uniunea europeana nu se trag rachete!

Link to comment

my ass, rusia e la pamant. daca tu crezi ca america concureaza cu rusia, te inseli. china este acum principalul rival al sua, nu o tara fost-comunista in care mafia si coruptia dau pe-afara. rusia e saraca, doar numele ei mai produce ecou...

cat imi place dezinformarea din voi :D

rusia e o putere extraordinar de mare pe plan GLOBAL ! desi e plin de coruptie si tot felul, iarna rusia si daca se face ca inchide putin robinetele la gaz si alte resurse toate tarile europene incep sa-si rontaie unghiile cum vor trece iarna ... asa ca nu-ti fa griji cu privire la puterea rusiei ... americani le vor putea institui embargou peste embargou (economic bla bla) dar degeaba deoarece rusia e in stare de "self-sustaining"

iar chinezii fundul cui il pretuiesc si-l pupa ? al rusiei !

Link to comment

daca tu ai impresia ca robinetul rusiei e de aur, te inseli prietene. nu mai trece mult timp pana cand tari ca romania vor fi independente de rusia. de ce? pentru ca noi ne construim centrale nucleare care nu numai ca asigura o mare parte din consumul tarii, dar ne va si lasa sa exportam energie. franta, olanda si alte tari in vestul europei nici macar nu se uita pe oferta rusiei. pentru ce? aici, curentul este mai ieftin decat crezi tu. asta ca sa nu mai vorbesc de franta, unde sunt la activ peste 70 de centrale nucleare. eu cred ca generatia veche a fost orbita de lumina oarba al unui imperiu de mult cazut.

Link to comment

daca tu ai impresia ca robinetul rusiei e de aur, te inseli prietene. nu mai trece mult timp pana cand tari ca romania vor fi independente de rusia. de ce? pentru ca noi ne construim centrale nucleare care nu numai ca asigura o mare parte din consumul tarii, dar ne va si lasa sa exportam energie. franta, olanda si alte tari in vestul europei nici macar nu se uita pe oferta rusiei. pentru ce? aici, curentul este mai ieftin decat crezi tu. asta ca sa nu mai vorbesc de franta, unde sunt la activ peste 70 de centrale nucleare. eu cred ca generatia veche a fost orbita de lumina oarba al unui imperiu de mult cazut.

tu te incalzesti cu resouri(energie electrica) iarna? sau cu calorifere(gaz si alte resuse)

cu ce iti incalzesti dimineata mancarea? plita electrica :blink:

ce folosesc multi soferi la masini in afara de benzina,motorina ... baterii(ce-i drept si alea sunt folosite da mai putin decat gazul)

asa ca mai gandeste-te putin la afirmatia ta cu privire la centralele nucleare ... + ca exista legi foarte stricte cu privire la energia nucleara si tarile care o pot utiliza ...

as spune eventual sa deschidem alt topic la diverse cu privire la marile puteri decat sa facem spam acuma aici .

resume ur are 51 speech :P

Link to comment

BlackDevil, pe bune, ai auzit asta la televizor?

Iar acum legat de area 51:

Exista, e o treaba murdara a Americii. Nu cred ca au niciun extraterestru acolo si nici nu vor avea prea curand. De ce? Fiindca extraterestrii nu sunt omuletii verzi cu ochii de melc, extraterestri pot fi si niste bacterii, niste insecte gasite pe alte planete(deocamdata doar Marte ne e la-ndemana).

Multe documentare de pe Discovery Channel sunt niste aberatii! De ce? Fiindca sunt facute de oameni!

Link to comment

Multe documentare de pe Discovery Channel sunt niste aberatii! De ce? Fiindca sunt facute de oameni!

Pentru ca Discovery e al Guvernului american ...

@Domeniux: daca eu is ridicol ... altii care cred ce-s? ;)

PS: Eu cred ce vreau, tu crezi ce vrei ... si ei cred ce vor ... si cu asta basta ... sau sa-i zic ... las` ca esti tu destept si le sti pe toate :right:?

Link to comment

Pacat ca esti doar o copie ridicola de a lui netics ... macar daca erai mai original ... aveam cu cine sa-mi pun mintea ... :bananadance2:

@OT: Cine nu stie de cine tine Discovery ... sa foloseasca cu incredere GooGle-ul ... inclusiv domeniux este invitat sa-l foloseasca ...

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...