Jump to content
Lancelot

Cum va vedeti viata de aici inainte?

Recommended Posts

Pai ce sa zic de la anu viata mea se va schimba mult si asta depinde numai de mine pe langa ca ajung la majorat dar mai important anul urmator trebuie sa invat multa informatica pentru un atestat care va fi foarte, important pentru mine si ce voi face de acum incolo, deci imi propun sa pun burta pe carte serios.

Link to comment
Share on other sites

De la noul an imi doresc in primul rand sa fiu sanatos; atat eu cat si familia mea.

Viata de aici inainte? Hmm.. sper sa termin cu brio (adica licentiat) facultatea pe care o urmez, sa reusesc sa imi deschid propria afacere in 1-2 ani de zile, sa imi intemeiez o familie... Eh.. sunt multe; astea poate ar fi linile generale..

Ce fac eu pt a-mi indeplini visele? Muncesc.. in momentul de fata sunt spre sfarsitul anilor petrecuti invatand, urmeaza in scurt timp munca propriu-zisa.. Am ajuns pana acum aici pe munca mea.. sper sa merg mai departe la fel de bine..

Link to comment
Share on other sites

Pt anu care urmeaza: sa nu ma transfere diriga <_<

Si p viitor... sa continuu si mai bine cu basketu B)

pai cum continui acum? detalii :D

deocamdata sunt pe drumul cel bun, atat profesional, sentimental cat si....in activitatile celelalte.

Link to comment
Share on other sites

sunt cam pesimist...voi fi un maturator de strada fara casa/familie/bani, voi fi si alcoolist pe de asupra, asa ca voi depresiv si ma voi sinucide...abia astept :(

sau...daca nu voi fi asta...voi fi un tiran care va cuceri intreaga lume si voi veti fi sclavii mei >:)

Link to comment
Share on other sites

hm.. sa termin clasa a 10-a :) (nu ca ar fii greu) :D

sa ajung la liceul grigore moisil :D (liceu de informatica, usor de zis, greu de facut:)) iti trebe 9,50 sa intrii) :D nu ca is tocilar sau ceva.... asta ar fi drumul meu

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...