Jump to content
Stargate

Cand o fi...

Recommended Posts

Baiat, ca sa`mi duca numele mai departe :D Dupa care o fetitza, pentru acelasi motiv ca si Stargate, ca sa aiba grija baiatu de fetitza cand nu sunt eu in preajma :D

Baiat in principal, ca sa`l invatz tot felu de chestii, sa pot sa fiu mai open minded cu el ( cum nu a fosta tatal meu cu mine ) ! :D

Link to comment
Share on other sites

Mi-ar placea sa am o fata (ca sa semene mai mult cu tata). =))

Sa fie deschisa la culoare, parul aproape blond, ochii colorati ca ai mei etc. :photo:

ps Kani_Mafia si Christian Verhulst, daca va mai certati o sa fiti spectatori o perioada. :beer:

Link to comment
Share on other sites

uhm... parca de amandoi as vrea... numai sa nu trebuiasca sa nasc de 2 ori.. gemeni se poate? :D

asa sunt si foarte atasati unul de celalat si ar avea baietelul grija de fata.. uhm dap.. gemeni... si cezariana :D

Am o colega care a nascut de 2 ori prin cezariana si nu e chiar asa simplu cum crezi:

1. s-a refacut de 2 ori mai greu decat dupa o nastere pe cale naturala

2. raman semne pe abdomen, indiferent cat de finutze se fac in ziua de azi si cum nu are mai mult de 27 ani, inca mai conteaza aspectul.

3. Nici medicii nu recmanda cezariana decat in cazuri de urgenta. Se pare ca nasterea pe cale naturala (desi e mai dureroasa) este cea mai buna, fara sa creeze dezechilibre in organism. Se pare ca exista o legatura intre nastere si restul proceselor ( alaptarea, etc) :crybaby:

Nu, rober03, inca nu vine barza...n-am imuscat niciuna pana acum, ci pur si simplu m-am uitat la ea prin geamul de latex :nanana: =))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...