Jump to content
Guest Craciunitza

MAIL CATRE MOS CRACIUN

Recommended Posts

nume : Muresan Eduard

varsta : 16 inca

localitate : baia mare

o pereche de g-unit`uri :P de la mos craciun ca ii mai darnic imi doresc o masina lowrider, switches, hydraulics and all these shits :P, promit ca nu mai cer cadouri niciodata ;;)

Link to comment
Share on other sites

Buna dragii mei

in urma unei discutii cu Mos Craciun, pentru o mai buna comunicare cu voi precum si datorita faptului ca a crescut numarul de "dorinte", am hotarat sa pastram legatura cu voi si pe net

De aceea cei care doresc sa vorbeasca cu Mos Craciun sunt rugati sa ii trimita mail pe adresa :

mos_craciun2you@yahoo.com

sau mie la adresa : craciunitza2you@yahoo.com sau direct aici pe forumul Linkmania

Pentru voi BAIETI si fete ca sa fiti mai relaxati in relatia cu Mos Craciun sau Craciunita folositi adresele de mail specificate sau forumul.

In mail completati urmatoarele :

Nume si Prenume

Varsta

Localitate

DORINTA!!!

Astept cu nerabdare dorintele voastre si va voi raspunde atat eu cat si mos craciun la mail-uri

uhm... Craciunitzo... aia e poza ta din avatar? ;;) nu ti-e frig imbracata asa? si de ce "BAIETI" e scris cu caps si "fete" asa micut? cum adica sa fim mai "relaxati" in relatia cu voi? esti blonda natural? ;;) doar cateva intrebari de copil inocent care n-a inceput sa rasfoiasca inca playboy si are o imagine mai inocenta si mai spirituala despre Craciun.

on topic

Nume: Olga

Varsta: 22

Localitate: Timisoara

DORINTA: raspunsul la intrebarile de mai sus, precum si: ce se urmareste defapt prin acest thread? sau prin id-urile/profilele alea ciudate de yahoo? poti sa-mi indeplinesti dorinta, Craciunitzo? ;;) daca nu, da-mi macar iubire, intelegere, zapada si pace in suflet. desi cred ca o sa ma ocup personal de asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...