Jump to content
Guest Craciunitza

MAIL CATRE MOS CRACIUN

Recommended Posts

Guest Craciunitza

Buna dragii mei

in urma unei discutii cu Mos Craciun, pentru o mai buna comunicare cu voi precum si datorita faptului ca a crescut numarul de "dorinte", am hotarat sa pastram legatura cu voi si pe net

De aceea cei care doresc sa vorbeasca cu Mos Craciun sunt rugati sa ii trimita mail pe adresa :

mos_craciun2you@yahoo.com

sau mie la adresa : craciunitza2you@yahoo.com sau direct aici pe forumul Linkmania

Pentru voi BAIETI si fete ca sa fiti mai relaxati in relatia cu Mos Craciun sau Craciunita folositi adresele de mail specificate sau forumul.

In mail completati urmatoarele :

Nume si Prenume

Varsta

Localitate

DORINTA!!!

Astept cu nerabdare dorintele voastre si va voi raspunde atat eu cat si mos craciun la mail-uri

Link to comment
Share on other sites

Nume: Diana.. just that

Localitate: Baia Mare

As vrea... uhm... un bilet spre Hawaii (cazare, masa incluse.. totul 5 stele), o saptamana de shopping in Paris (all expenses included), si poate si un an concediu...

:angelbath:

Link to comment
Share on other sites

Nume: Diana.. just that

Localitate: Baia Mare

As vrea... uhm... un bilet spre Hawaii (cazare, masa incluse.. totul 5 stele), o saptamana de shopping in Paris (all expenses included), si poate si un an concediu...

Cred ca seamana cu fitze deja ! :blink:

Name:Adi

Localitatea : Oradea

Varsta : adolescent ( ajunge )

Dorinta : Sanatatea ca restul se rezolva :cool2:

Mosu`le apropo poate imi aduci si un BMW seria 3 ca poate am sa`o duc pe Diana prin Hawaii ! :right:

Link to comment
Share on other sites

Nume: Diana.. just that

Localitate: Baia Mare

As vrea... uhm... un bilet spre Hawaii (cazare, masa incluse.. totul 5 stele), o saptamana de shopping in Paris (all expenses included), si poate si un an concediu...

:angelbath:

cam putina lume din baia mare prin zona

Nume: Andrei

Localitate: Baia Mare

Varsta: 22

as vrea ca mosul sa imi aduca o pereche de schiuri ( fischer ctx 600 ) 1,70 m inaltime, le dau ale mele la schimb :cool2:

Link to comment
Share on other sites

taranii isi doresc un bmw :). stilatii aleg o honda civic :).

taran esti tu mai copil teribil ..... de ce honda civic ? spune-mi 5 calitati ale acestei masini, ai vazut-o in fast and furios si te-ai gandit tu ca e cul sa ai o asemenea masina, probabil esti un racer feroce fan parcare asistata

un bmw z3 coupe rade de orice civic de-al tau ... arata mai bine are performante mai bune si nu e nici cea mai buna nici cea mai noua masina de la bmw

ps nu sunt anti honda dar sunt anti idiotenii de astea cum ca soferii de mercedes sunt manelisti sau soferii de ferrari sunt snobi si mai nou astia ce conduc bmw sunt tarani :violent:

@on topic imi doresc un BMW asa ca sunt un tzaran :gives:

[EDIT] daca ai avea stil te-ai da intr-un maybach ca gigi daca ai avea si mai mult stil ai conduce un bentley ca irinel si daca ai fi stilat cu adevarat ai conduce un phantom de pe bancheta din spate :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Guest Craciunitza

v-am notat pe toti insa ma bucur sa aud ce isi doreste Smok3 (sanatate) sau reCoNNecT^^

va astept in continuare fie cu mail-uri fie cu posturi

Link to comment
Share on other sites

taranii isi doresc un bmw :). stilatii aleg o honda civic :).

Termină cu replicile de genul ăsta.

On topic :

Nume : Mihai

Localitate : Timişoara

Vârsta : 23

Dacă se poate să-mi aducă moşu' o placă de bază şi un procesor nou aş fi tare fericit :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...