Jump to content
silversky

Cum aţi luat contact cu Linkmania ?

Linkmania  

304 members have voted

  1. 1. Cum aţi luat contact cu Linkmania ?

    • Am auzit de la prieteni
      174
    • Am fost informat de personalul RDS&RCS
      13
    • Am găsit adresa pe RDSLink,respectiv pe un alt site de pe internet
      36
    • Am auzit de Linkmania din mass-media
      7
    • Altă variantă (specificaţi care)
      74


Recommended Posts

De la prieteni. Cautam un server de cs unde sa pot juca linistit, fara codati, fara coduri si unde se respecta regulile. Cu alte cuvinte "Ordine si Disciplina". Si acest lucru l-am gasit aici. Sunt foarte multumit de felul in care se trateaza problemele de catre staff-ul Linkmania. Sincer sa fiu este singurul loc unde jocul cs este foarte placut, in special cand sunt mai multi din staff-ul Linkmania online, iar atunci jocul este mult mai interesant deoarece pentru mine este o provocare ca sa pot sa arat ce pot si sa invat cate ceva de la ei.

Va admir pentru tot ceea ce faceti si tineti-o tot asa!!! :right:

Mii de multumiri lui Rzv care a facut acest lucru posibil!!! :right:

Link to comment
Share on other sites

intrasem odata in 2005 sa downloadez niste jocuri ...de la download dupa care am lasat .. nu am mai intrat mult timp , in finalul anului 2008 ma jucam gta sa single player si m-am gandit '' ma ar merge sa joc si pe internet cu mai multi ?'' si am cautat pe net san andreas multi player .. si am gasit programu , ok am instalat .. ln nala si incep sa ma duc sa caut server nu gaseam nimic calumea.. ma si imi aduc aminte ca in 2005 am fost aici pe siteu asta sa dldez jocuri si ca vazusem gta sa online .. nush ce ... ok zic eu poate o fi server bun ... intru vad joc , hmm calumea era super .. ok .. de aici miam readus aminte de linkmania:)) ca defapt atunci in 2005 nu intrasem doar 1-2 zile sa dldez ceva :D prin intermediul samp-ului .. pacat ca acu numai joc .. cel putin nu se mai merita sa joci .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...