Jump to content
KoBrA9315

CUTZU

Recommended Posts

Nu am vazut nici un Baxi pe pagina aia, l-am votat pe Ronnie ... mi se pare cel mai dragutz caine de acolo (probabil pentru ca rasa mea preferata este ciobanesc-german si hasky :P )

PS: nu amestecati site-urile unde toti retardatii isi fac user si isi pun poza si mai dau si GM'uri pe Mess cu votati-ma ... BAN/IGNORE all. Mi se pare o stupiditate enorma care e in floare in ultima perioada de vreme.

Sa votezi niste caini mi se pare cu totul altceva, e o chestie dragutza.

Link to comment
Share on other sites

Nu am vazut nici un Baxi pe pagina aia, l-am votat pe Ronnie ... mi se pare cel mai dragutz caine de acolo (probabil pentru ca rasa mea preferata este ciobanesc-german si hasky :P )

PS: nu amestecati site-urile unde toti retardatii isi fac user si isi pun poza si mai dau si GM'uri pe Mess cu votati-ma ... BAN/IGNORE all. Mi se pare o stupiditate enorma care e in floare in ultima perioada de vreme.

Sa votezi niste caini mi se pare cu totul altceva, e o chestie dragutza.

vezi ca are search putin mai jos .. '''Baxi'' and done ! Oricum e frumos catelul.. si numele:) merita votat

Link to comment
Share on other sites

KoBrA9315 Adaugat Ieri, 23:11

Ahhhh acu s-a mutat la pagina 5 GO ON!! vote him!!! merita ..... am citit posturile si am vazut ca ati zis ca e prea mic... PAI CE mai bine e ditamai matahala plin de bale la gura si de il enervezi te face sushi!?

Pai decat sa fie cat un arici si sa se ascunda in adidasi, buzunar, pahar :rofl1:

Prefer cainii care nu-s nici prea mari, nici prea mici. Cum ziceam Husky is no#1 :) ... urmeaza ciobanescul :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...