Jump to content
Stargate

Daca intr-o zi

Recommended Posts

majoritatea care au postat pe aicea habar nu au cum e sa ai un copil nu ? :P eu consider "bataia" ca una mai mult morala (atinge mai tare :P) nici daca cineva ti-ar da o suma pe la vre-o 2 mil$ nu prea cred ca o sa il omori pe fiul tau. Revenind la subiect, pe ala il dau afara =)) ii tin o morala de o ora (care nu o sa ajute cu nimic) daca il duc la femei (sincer wtf suna penibil:D) nu cred ca ar da prea multe rezultate hmm il duc la un doctor :P (de parca ar ajuta si asta cu ceva ... =)))

bagat de urgentza la un bordel .. de FEMEI !!! ... imbatat...si vb cuiva de aici.. cu ceva iarba ..isi revine imediat

LoL =)) :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

ce idei pe aici domne, iti vine sa chemi amnesy international whaha :). orientarea sexuala este un sentiment cu care te nasti, el vine de la sine. pe intelesul vostru, poti sa faci ce vrei cu acea persoana, ca ea tot homosexuala va ramane (in cazul nostru). daca pentru voi bataia in stil romanesc (primitiv de asemenea) este solutia, sunteti incuiati.

Link to comment
Share on other sites

ce idei pe aici domne, iti vine sa chemi amnesy international whaha . orientarea sexuala este un sentiment cu care te nasti, el vine de la sine. pe intelesul vostru, poti sa faci ce vrei cu acea persoana, ca ea tot homosexuala va ramane (in cazul nostru). daca pentru voi bataia in stil romanesc (primitiv de asemenea) este solutia, sunteti incuiati.

As vorbi cu el..i'as spune k nu mai are ce cauta pe'acasa...si dupa l'as bate =))

Link to comment
Share on other sites

ce idei pe aici domne, iti vine sa chemi amnesy international whaha :). orientarea sexuala este un sentiment cu care te nasti, el vine de la sine. pe intelesul vostru, poti sa faci ce vrei cu acea persoana, ca ea tot homosexuala va ramane (in cazul nostru). daca pentru voi bataia in stil romanesc (primitiv de asemenea) este solutia, sunteti incuiati.

Mai degraba in majoritatea cazurilor, orientarea sexuala este de natura genetica. Exista multe cazuri in care mediul in care traiesti genereaza deviatii de comportament sexual :

- vezi armatele antice grecesti unde majoritatea soldatilor erau cuplati intre ei. Asta reprezenta un avantaj militar-strategic.

- statele unde exista poligamie, si din rarirea razboaielor rezulta o lipsa acuta de femei si crearea de disproportii femei / barbati disponibili => comportament homosexual creat din alte motive decat cele gentice.

Pe de alta parte, faptul ca traiesti intr-o tara straina si la 3000 km de Balcani nu cred ca iti creaza "by default" o aura superioara. Nu o sa intru in amanunte privind Olanda... dar iti pot spune ca aceste comportamente "tipic romanesti" (in exemplul nostru "bataia este rupta din Rai") sunt copii de mingi fata de crimele in serie, crimele pasionale, iarba si comportamente extreme specifice "civilizatiei occidentale". Poti sa imi dai exemple de mari criminali in serie romani daca tot avem comportament barbar? Mai scuteste-ne cu replici specifice vorbitorilor de limba romana ajunsi in vest... "voi romanii sunteti niste animale proaste"... esti mai balcanic decat crezi...

Link to comment
Share on other sites

1)Crize!!!!! :banghead:

2)Bataie

>apoi 3)L-as lega de lant(cateva zile pana se invata) si as plati curvele sa se dea la el.

4)Si daca as fi aflat cine e iubitu l-as castra.,

-+Daca l-as mai prinde o data cu iubitu il castrez si pe el,daca el vrea sa fie"fata"....n-are de gand :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...