Jump to content
TenshiTNQ

Daca As Fi Pentru O Zi Presedinte....

Recommended Posts

trecand peste prostia din ziuabm, as invada ucraina si bulgaria, as da drumu la o turma de cai in ungaria ca sa le distruga tara, si as taia curentul la Moldova... mama lor de bolşevici <_<

Link to comment
Share on other sites

Asta chiar este o mare prostie. Sa fii pt o zi presedinte??? Ce rost ar avea??? Sa furi??? sau ce???

Cine te poate pune pt o zi presedinte? Shi ce ai castiga de pe urma acestui fapt?

Ai reushit sa zici o prostie enorm de mare....Intzelege omul k vrei posturi, dar macar scrie ceva k-lumea. Ce urmeaza??

Dak as fi pt o zi femeie de servici...

Dak as fi pt o zi liderul gruparii teroriste xxx...

Dak as fi pt o zi.....

mai bine lasa...

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

ziubab sau cum te mai cheama daca vb cu razvan sa schimbe din baza de date si sa iti puna 2700 de posturi de linistesti ?

:D

Eu .."Daca as fi pentru o zi presedinte...v-as amaneta pe toti si nu ma-ti prinde" :D

Link to comment
Share on other sites

trecand peste prostia din ziuabm, as invada ucraina si bulgaria, as da drumu la o turma de cai in ungaria ca sa le distruga tara, si as taia curentul la Moldova... mama lor de bolşevici <_<

Slava Domnului ca nu esti presedinte(no offense)! :whistle:

Link to comment
Share on other sites

trecand peste prostia din ziuabm, as invada ucraina si bulgaria, as da drumu la o turma de cai in ungaria ca sa le distruga tara, si as taia curentul la Moldova... mama lor de bolşevici <_<

Dude la faza cu Ucraina exagerezi , daca vrei sa lasi Armata romana fara soldati poti incerca si varianta asta :D

Link to comment
Share on other sites

as inchide topicul asta...

off-topic...alex-skater esti la gather de posturi, ca ai facut vreo 30 azi cred... :dontknow:

Nop... cand am si eu timp liber mai postez si pe celelalte sectiuni ale forumului... ca in rest numai pe cod si pe jedi academy postez :D

Si nu sunt la strans de posturi(cum fac altii, nu dau nume).

Uita-te si tu la posturile mele si vezi daca e vreunul mai scurt de 4-5 randuri sau/si e total stupid gen:

" -start of post-

:beer:

- end of post - "

Link to comment
Share on other sites

din contra...in romania ar fi foarte mult de facut...

de ex in america nu prea mai are de facut nimic Bush....el a adunat tot ce a fost mai bun in lume si a adus in amrica (evident contra unei sume frumoase de ban) ;)

later edit:america a adunat tot ce era mai bun (Reagan)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...