Jump to content
Guest LufTbiLd*SS

Fetele din Romania

Recommended Posts

Guest LufTbiLd*SS

Sincer, ma utiam la acel video intitulat "A world without Romania (http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=114481)" si un lucru cu care sunt total de acord este acela ca avem (sunt sigur 100%) cele mai frumoase femei din lume :wub: , voi ce ziceti?

Sa fim seriosi, de cate ori n-ati mers pe strada si n-ati intors capul la fiecare 20-30m dupa o fata...eu mai am un pic si fac intindere la muschii gatului :D ^_^

Link to comment
Share on other sites

Cika e targul natinal de industrie usoara (sau ceva de genu, pm, expozitie de HAINE), anyway, am mers azi pana acolo sa vad daca nu gasesc ceva fain (NIMIC haine faine), dar frateeee ma doare gatuuuuu. Pfoai, asta`i numa 1 exemplu. am stat acolo juma de ora, am vazut cel putin 40 de femei ff frumoase ! :D

Ce sa mai vorbim cand merg in cluburi, pfoai. Sau pe centru. Anyway, concluzia, ROMANIA ARE CELE MAI FRUMOASE FEMEI ! CLAR ! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Guest LufTbiLd*SS

Aaa..THuG-Radu, sa nu mai zicem de cluburi ca acolo e moarteeee :lol:

Suntem un popor frumos :D

tu esti horus

Da eu sunt multumit ?? <_< (^_^ :lol: :D )

Link to comment
Share on other sites

Guest LufTbiLd*SS

avem si noi fete bune :wub:

p.s.:ma gandeam eu ca esti horus ^_^

Cine, io ? ^_^ (yup :D)

Fetele din Romania ma fac sa iubesc tara fooooaaaarte mult :wub:

Link to comment
Share on other sites

Guest da_buggy_man

mdea.. fetele noastre is cele mai tari B) ... apropos d fete si intoarceri d capete... voi atzi gasit vreun axe cu clicker de-ala :cool2: ? eu m-am invartit prin zeci d magazine dar tot n-am gasit X-( :comp1: X-( ... poate s-au shi terminat :D... sa facem o cerere :readthis: sa l zicem k Romania are nevoie d mai multe de-alea B) ... la ce prospaturi is la noi B) ...

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa recunoastem ca procentul de fete frumoase e net superior fata de alte tari. :cool2: Anul trecut mi-am petrecut concediul in Budapesta;cum la noi predomina brunetele acolo blondele sunt majoritare,ma rog era sa iau de mai multe ori in brate cate un stalp cu ochii dupa ele,spre disperarea prietenei. :P Avem fete frumoase nimic de zis, da a mea e cea mai cea :bananadance2: cu toate ca-i bruneta!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Guest LufTbiLd*SS

mdea.. fetele noastre is cele mai tari B) ... apropos d fete si intoarceri d capete... voi atzi gasit vreun axe cu clicker de-ala :cool2: ? eu m-am invartit prin zeci d magazine dar tot n-am gasit ... poate s-au shi terminat :D... sa facem o cerere :readthis: sa l zicem k Romania are nevoie d mai multe de-alea B) ... la ce prospaturi is la noi B) ...

Un prieten de al meu avea a zis ca l-a castigat..pana mea, nu stiu nici eu sigur cum, dar avea vreo 300 de clickuri :), cine stie in cate zile :D

Faraon, niste poze, ceva ^_^ :lol:

Link to comment
Share on other sites

eu am un principiu...cel ami mare pericol la volan sunt fetele cu fust scurta care merg pe trotuar....asa ca....prefer sa-mi iau prietena in masina ca sa nu intru naibii in ceva...in general sunt f atent cand conuc...dar am o slabiciune....:P

avem fete frumoase....dar se poate si mai bine :P

Link to comment
Share on other sites

romania are fete :) frumoase, bune, simpatice, dragute, senzuale, copilaroase, dragastoase si tot ce mai vreti. dar destul de lipsite de gust si aparent lipsite de personalitate, in comparatie cu uratelele din germania, franta sau tarile nordice. vezi deseori romance frumoase (blonde, brunete, roscate), imbracate oribil, machiate mult prea strident, cu gesturi vulgare, vorbind prea tare (adeseori tampenii) si razand prea mult. ceea ce zic eu e ca frumusetea exterioara, made in romania, trebuie slefuita, sau scoasa in evidenta de catre o atitudine potrivita si un look de bun simt, made in occident. cam asta mai trebuie sa invete fetele de aici pentru a aduce "investitori" si din alte tari straine, nu doar "made in italy" - ma gandesc la prosperitatea tarii, desigur :D

Link to comment
Share on other sites

romania are fete :) frumoase, bune, simpatice, dragute, senzuale, copilaroase, dragastoase si tot ce mai vreti. dar destul de lipsite de gust si aparent lipsite de personalitate, in comparatie cu uratelele din germania, franta sau tarile nordice. vezi deseori romance frumoase (blonde, brunete, roscate), imbracate oribil, machiate mult prea strident, cu gesturi vulgare, vorbind prea tare (adeseori tampenii) si razand prea mult. ceea ce zic eu e ca frumusetea exterioara, made in romania, trebuie slefuita, sau scoasa in evidenta de catre o atitudine potrivita si un look de bun simt, made in occident. cam asta mai trebuie sa invete fetele de aici pentru a aduce "investitori" si din alte tari straine, nu doar "made in italy" - ma gandesc la prosperitatea tarii, desigur :D

Ai dreptate Edel, si inca o problema ar fi ca o apuca pe calea gresita , if u all get it :).

Avem multe fete vulgare, increzute, egoiste, etc...e pacat ca sunt frumoase si strica parerea altora despre ele :)

Link to comment
Share on other sites

Fetele din Romania??...hmmm...sunt ele frumoase dar cea mai mare parte din ele pe langa ca sunt cu nasul in stratosfera(un lucru caracteristic defapt in Europa), sunt si peste masura de emancipate,inculte,usor de prostit,maneliste(si asta spune tot)....

Eu m-am convins de lucrul asta cand am iesit din lagarul european...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...