Jump to content
L!nuX

Va place noul forum ?

Va place noul forum ?  

97 members have voted

  1. 1. Va place noul forum ?

    • DA
      63
    • Parca ii lipseste ceva
      10
    • Era mai fain cel vechi
      21
    • NU
      3


Recommended Posts

Guest Blaidy

Imi place ca atunci cand vrei sa citesti un thread,poti sa treci direct la ultima pagina

Nu-mi place ca prea sunt toate subliniate

LOOOOOOOL asta puteai si la celalalt :rofl1: nush e dragut dar cam supara ochiul :|

Link to comment
Share on other sites

Nu ma culc cu el sa-mi placa dar asa parca era mai dragut cel vechi , asta e naspa rau frate cine la facut ? chiar nu are imaginatie sau ce nu era bine inainte , Oooo da acum am inteles : intram in UE si trebuia si forumu sa indeplineasca niste conditii :nanana: =))

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg la ce te referi dumi, poti pune skinul vechi daca asta e ce nu iti place...is confuz :mellow:

"Nu-mi place ce e asa greu de inteles , e parerea mea doar , la altii vad ca le place si sunt multumiti , eu in schimb nu . De ce ? nu stiu , ma apuca durerile de burta cand vad noul forum :beer:

Are lucruri noi interesante dar sincer ma doare ochii de la culorile alea , zici ca-i papagal :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Lasa mai bine asa ca si asa numa prostii scriu cand intru , macar nu o sa mai intru asa des sau nu voi sta asa mult pe forum . Daca gasesc ceva ochelari de sore care sa prinda bine la vederea forumului , hmm vin cu replici noi . Nu stiu dar ma lasat D-zeu asta asa o pacoste de om nu stiu care din neamu meu a gresit asa ca am zis ca oi creste mare si mi-a venii mintea la cap , dar vad ca tot mai prost is pe zi ce trece , de ce ? nu stiu asa ma manca pe mine sa spun ce-mi place si ce nu , sanatos sa fiu in rest ma doare la baluba =))

Link to comment
Share on other sites

Atat ca utilitate cat si ca design este mult mai avansat

Ar mai trebui skinul ala pe care-l aveam eu la celalalt (nu mai stiu cum se chema, era ceva cu gri si negru) ca sa fie complet :D ... orange nu-mi pun nici mort, iar asta default e parca prea...monoton :P

Link to comment
Share on other sites

hmm deja apar probleme...

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

mySQL query error: SELECT * FROM ibf_moderators WHERE forum_id= AND (member_id=842291 OR (is_group=1 AND group_id=3)) SQL error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND (member_id=842291 OR (is_group=1 AND group_id=3))' at line 1 SQL error code: Date: Thursday 31st of August 2006 12:45:07 PM 

We apologise for any inconvenience

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...