Jump to content
Thade

IQ game!

Recommended Posts

salut sunt nou si mi se pare marfa acest 'joc" dar poate sami zik si mie cineva ce tebuie sa fac????? de ex la niv 2?? e pagina neagra ;) aja treb sa fie banuiesc dar am cautat peste tot cu cursorul mouse-ului sa vad si nu am gasit nimik ca in prima imagine ca sa trec mai departe ;) ce teb sa fac :( la acest jok sa dau clic pe ceva pls explicatimi ca vreau sa incep/

Link to comment
Share on other sites

pff..marfa joc dar e cam complicat :(..si nu prea are treaba cu IQ...trebuie sa stii ceva programare si sa ai cultura generala cat de cat...si astea nu tin de IQ :)

iq`ul este determinat si de viteza de reactie. cu cat te prinzi mai repede de chichita, cu atat iq`ul este mai mare...

intr`adevar conteaza mai mult cultura generala aici, dar cu un iq ridicat il termini mai repede jocul...

btw...imi poate trimite cineva rezolvarea de la lvl 36? am aflat programul de chat, am fol nr acela dar nu cred ca mai exista deoarece nu il gaseste in search :))

pm pls

Link to comment
Share on other sites

Guest in10se

Sunt cu ochii pe voi :)

Va rog indicii subtile, si pentru putin mai mult ajutor, consultati forumul jocului.

Mersi, succes :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...