Jump to content
Thade

IQ game!

Recommended Posts

ce draqu poate sa insemne kerosen.htm?

dld dreamweaver dai new page si salveaza 1 sa vezi ce inseamna

si atunci gandestete unde ai putea sa pui acel htm

cat despre level 7 era pe site cuvantu ala,din moment ce e stearsa pagina nu stiu cum poti trece

vezi poate e scris undeva pe forum aici cuvantul

Link to comment
Share on other sites

ce draqu poate sa insemne kerosen.htm?

dld dreamweaver dai new page si salveaza 1 sa vezi ce inseamna

si atunci gandestete unde ai putea sa pui acel htm

cat despre level 7 era pe site cuvantu ala,din moment ce e stearsa pagina nu stiu cum poti trece

vezi poate e scris undeva pe forum aici cuvantul

am cautat prin topicul acesta dar nu am gasit .... whateva` ... macar dati-mi careva un link pentru level 8 sau stiu eu ... nu suport sa stau si sa astept ceva ce cred ca nu se va remedia (revenirea site-ului) ... asa ca ..astept un link direct spre nivelul 8 ! multumiri anterioare :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

e mai greu 25... uite-te atent cu zoom sunt niste semne acolo , trebuie sa gasesti pe net alfabetu respectiv cu traduceri daca imi aduc bine aminte si iese cuvantul :)

poi ma tot uitam la chestia aia din stanga sus ... ceva scriere foarte ciudata ... cuneiforma sau naiba stie :D ma gandeam ca aia nu am cum sa o descifrez, defapt se paote daca e intr`o anumita limba dar este imposibil daca tot dau zoom maxim pe el :P da unde gasesc eu traducerea ...defapt in primul rand sa aflu in limba e :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

am cautat azi noapte de mi-a sarit capacele si nu am gasit :\

am gasit 2 cuvinte lungi si naspa dar nu se potrivesc

alea le`am gasit si eu ... cauta pe alte site`uri despre acele doua cuvinte ca nici mie nu mi se potriveau la inceput, dar pe alt site era scris corect si mi`a mers :D

P.S. am trecut de 25 :gun::gun: :nanana: shitty word :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

10x knox pt rasp :X

acu' ma concentrez la 16 :-"

.. clue ? :D

No hints yet Kguard :D just think ..and keep thinking and you`ll find the answer :D

@ shoCS :wub: ma tentat jocu asta ca am vazut ca e foarte interesant si trebuie tenacitate sa rezolvi nivelele :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...