Jump to content
Thade

IQ game!

Recommended Posts

uite-te in codul sursa si cauta pe google compozitorul acelei piese :) , dupa ce l-ai gasit click pe imagine si scri acolo ... cand va cere parola se scrie numai cu litere mici .. si daca sunt mai multe cuvinte se scriu legate :)

totusi eu astept un indiciu la 42 :D :P

Link to comment
Share on other sites

obsedatilor ... doar la aia va sta mintea .. :P da' pana la urma cum drq se trece de lvl 4 ? ca nu merge daca dau click pe poza ramane la fel , nu cere nici un pass or something

asa acum am inteles ... trebuia sa schimb setarile browserului :) de la high security la low :)

damn ce nivel idiot :P

cu coord and stuff

found 'em all acuma ce fac ? :)

Edited by ratseloP
Link to comment
Share on other sites

heh, e timpul sa intorc favorul lui sensini, pt indiciile pe care mi le-a dat. hint pt lvl 42: e vorba de senzatia de "am un sentiment ciudat, parca am mai intalnit asta undeva...".

astea le stim toti :)

telefonul park mai era la lvl 23 sau 22 :happy1:

Link to comment
Share on other sites

astea le stim toti :)

telefonul park mai era la lvl 23 sau 22 :happy1:

well, nu te lega de faptul ca telefonul ala a fost la level 22 sau 23, leaga-te doar de faptul ca a mai fost si de senzatia pe care ai avut-o prima data cand ai vazut poza de la lvl 42... nu are leg cu primaria timisoarei, nu are leg cu telefoanele, nu are leg (cel putin directa) cu matrix...

daca ajungeti la 45, am nevoie de cooperare.

Link to comment
Share on other sites

muahahahaha m-am uitat special la matrix cand l-a dat acum la TV si am vazut faza ... cu Neo cand vede pisica aceea neagra ... si spune exact cuvantul care trebuie la lvl 42 :D

LE: mda un indiciu la lvl 43 are cineva ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

dap. e "la tiganci". incearca variante de raspuns in legatura cu asta. e un nivel sec.

Am incercat o gramada de cuvinte legate de opera "La tiganci" dar nu a mers nimik.Ce legatura au "pricipal" shi "fire de artist" ?

Later edit : gata am reusit, dar am mai incercat parola aia 1 data shi nu a mers...:(

Link to comment
Share on other sites

muahahahaha m-am uitat special la matrix cand l-a dat acum la TV si am vazut faza ... cu Neo cand vede pisica aceea neagra ... si spune exact cuvantul care trebuie la lvl 42 :D

LE: mda un indiciu la lvl 43 are cineva ? :blink:

lol tre sa dld filmu :lol:

am trecut :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...