Jump to content
TenshiTNQ

Ai Poster Pe Perete?

Recommended Posts

Guest fallout`

eu din pacate acum mai am doar 3 postere:

1. bon jovi

2. jerry cantrell - alice in chains

3. 7up ice

:dooh:

Link to comment
Share on other sites

"n00bz st4y 4w4y - n00b lord 1nsid3" mai degraba, si facut ca in logo-ul cu Intel Inside :gun:

Good one :P

De fapt la mine in camera tot ce se apropie de un poster este un sticker (autocolant) urias (~20 cm / 60 cm), fundal galben, o frunza de cannabis indica si textul "High Air Quality" :D

Link to comment
Share on other sites

Good one :P

De fapt la mine in camera tot ce se apropie de un poster este un sticker (autocolant) urias (~20 cm / 60 cm), fundal galben, o frunza de cannabis indica si textul "High Air Quality" :D

Asta'i tare... numa eu nu am postere cu ce as vrea (ATB.. Dumonde starplash... dj quicksylver... scooter... dj aligator... etc)

Link to comment
Share on other sites

Asta'i tare... numa eu nu am postere cu ce as vrea (ATB.. Dumonde starplash... dj quicksylver... scooter... dj aligator... etc)

click, ms paint, print... anyway, mi se pare demodat sa ai postere cu toti artistii si alea alea... parerea mea. Prefer sa-mi vad albastreala peretilor decat sa-i vad fata lu nu-s-ce cantaret/cantareata... sau cum ii cazu lu onanistu de luci: postere XXX.

Link to comment
Share on other sites

Inainte mai avea un poster cu Heroes 3, luat din revista Game Over

Loool! Posterul ala a fost primul afisat la mine in camera, unde a stat vreo 6 ani...

Acum, prefer sa imi pun un wallpaper misto pe desktop decat sa imi umplu peretii cu toate prostiile...

Astept un topic de genul : "Ce tricouri imprimate aveti?" :P

Link to comment
Share on other sites

click, ms paint, print... anyway, mi se pare demodat sa ai postere cu toti artistii si alea alea... parerea mea. Prefer sa-mi vad albastreala peretilor decat sa-i vad fata lu nu-s-ce cantaret/cantareata... sau cum ii cazu lu onanistu de luci: postere XXX.

is de acord cu tine si poate ca de asta nu am... k intr'un fel ii numa o hartie

dar orikum exista si inka tine chestia asta.....

Link to comment
Share on other sites

am 3 postere

Deftones

Metallica - Master Of Puppets (Original) - sunt mandru de el

Toyota de la F1 (si asta original, de pe Hungaroring :D )

+ un afis de la Total Hard In Transylvania 2002

va las, nu ma mai laud

Link to comment
Share on other sites

am o colectie de filme XXX..... un vechi hobby de al meu

Respect dude, si eu am o colectie destul de frumushica lol, dar nu pe pereti, eu am pe cd-uri, peste 150 lol.

Pe pereti am doua postere cu Valentino Rossi si unul cu Real Madrid.

Link to comment
Share on other sites

Sau poate ca "marcam" zilnic, dar mai dam si cate un "autogol" cateodata. Sau poate ca dam cate un "autogol" ca sa ne incalzim si sa "marcam" mai multe "goluri" intr-un meci...

Oh btw, mai am si un poster cu Del Piero lol

Link to comment
Share on other sites

Guest dead_end

Am in camera 35 de postere puse prin '96-'97, de diferite marimi, culori (logic :D ), cu diferiti artisti, masini, reclame la diferite tigari sau filme, postere pe care abia astept sa le dau jos la prima curatzenie generala. Asadar camera mea are tendinta de a semana cu un bazar si NU sunt mandru de asta :D

Link to comment
Share on other sites

Sau poate ca "marcam" zilnic, dar mai dam si cate un "autogol" cateodata. Sau poate ca dam cate un "autogol" ca sa ne incalzim si sa "marcam" mai multe "goluri" intr-un meci...

Oh btw, mai am si un poster cu Del Piero lol

dude... you REALLY need to get laid...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...