Jump to content
TenshiTNQ

Ai Poster Pe Perete?

Recommended Posts

Oho.....am si eu si frate-miu !!!! Pai hai sa incep cu camera mea :

1 poster cu Gorrilaz (de calitate)

1 poster cu Jim Carrey: Pet Detective

1 poster cu Punisher (comic strip)

1 poster cu Jason:Friday 13-th partea a VII

1 poster cu 3 Kings: It's good to be King

1 poster cu MDK

1 poster cu Xmen

1 poster cu Final Fantasy

1 poster cu un dragon

1 poster cu Wolferine

Frate-miu :

2 postere cu Bruce Lee

1 poster cu Wolferine

1 poster cu Vampirella

1 poster cu Jason partea a IX-a

3 postere cu Punisher

1 poster cu Crow

1 poster cu Mask

1 poster cu Desperado

Link to comment
Share on other sites

Am un poster 2m pe 2 m cu un Mercedes Maybach si vreo 12 postere cu playmateuri din Playboy care mi-au starnit cele mai fierbinti pasiuni... fratimiu are interdictie sa lipeasca pe pereti.. B)

Lol...dude..no offense..dar sper ca nu faceai ceea ce cred eu ca faceai in fatza posterelor !!! :blink: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

LOoOL

Nu am chiar postere dar am altceva in locul acestora .....la mine in camera am 4 tablouri pe Paprius in alta camera inka 2 plus 1 pe hol.Pe langa astea niste tablouri tot in stil dinasta...deci e cam "Rustic" la mine..... :P

Link to comment
Share on other sites

Am un poster mare pe usa cu o vedere aeriana a castelului Neuschwanstein (parca) din Bavaria si atat. Inainte mai avea un poster cu Heroes 3, luat din revista Game Over, acum multi ani. Si pe birou mi-am pus un plastic gros si transparent si sub el am o groaza de fotografii, chestii din astea... Vreau sa-mi iau un tablou ca am locul ideal pt el deasupra televizorului, dar nu il gasesc pe ala de-l vreau...

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

:P :P :P Loool Slim :P :P :P

Eu am un poster cu Guta Salam Copilu ala minune....gura dwe fier....... :P :P

Sper ca v-ati dat seama ca am glumit..

Edited by epurasb
Link to comment
Share on other sites

Lol...dude..no offense..dar sper ca nu faceai ceea ce cred eu ca faceai in fatza posterelor !!! :blink: :D :D :D

offence....nu offense...e cu totul altceva...

si chiar asa ...nu faceai nimic neortodox, luci, nu?... :)

just kiddin'

Link to comment
Share on other sites

Lol ma ce perversi sunteti :P :P ...numai la prostii va sta mintea :D :D .... oricum it's a bad thing to do :naughty::naughty: .... fiecare cu pasiunea lui (estel stie ce pasiune mai am eu :P :P )

wanna' share?!? :D

come on... :P

sa ghicesc...dinamo....sau....heheh...las ca stiu eu...sportul ala cu gaurica nuh?...am mai vb noi despre asta...

Link to comment
Share on other sites

Eh e o pasiune mai ascunsa prietenii stiu de ce :beer: :beer: .... ehh wtf am o colectie de filme XXX :P ... altii colectioneaza monezi , chibrite ... eu XXX ... un vechi hobby de al meu :P :P .... acum cred ca o sa aud " omg luci esti dus omule , nu stii ca duce la orbire treaba aia???" :P :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...